Şehidin anısına sergi açıldı

Şehit Jandarma Er Muzaffer Akkuş ‘un anısına Minik Kalpler Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Menteşe Kaymakamlık binasındaki el işi ve resim sergisinin açılışı Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ve şehidimizin babası Mehmet Akkuş tarafından yapıldı.

23 Ağustos 2009 yılında Bitlis İli, Mutki İlçesi, Meydan Karakolu ‘nda vatani görevini yaparken şehitlik mertebesine ulaşan Muzaffer Akkuş anısına sergi açılırken, serginin açılışına şehidin babası Mehmet Akkuş da davet edildi.
Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ve Kahraman Şehidimizin babası Mehmet Akkuş tarafından serginin açılışı yapılırken, sergide İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, İlçe Müftüsü Mustafa Aydın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü N. Batuhan Mavi, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Minik Kalpler Anaokulu idareci ve öğretmenleri de hazır bulundular.

Muzaffer Akkuş 1988 Yılında Muğla Merkez de doğmuş, ilköğretim ve liseyi Muğla ‘da tamamlamıştı. Şehidin mezarı Menteşe İlçesi Ortaköy Mezarlığında bulunuyor.
HABER MERKEZİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı