Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Usta sanatçı Onur Akın’dan yeni klip

Usta sanatçı Onur Akın’ın

Usta sanatçı Onur Akın’ın yeni bestesi “Selam Söyle Tarık Akan” için Nebil Özgentürk ve Bir Yudum İnsan ekibi bir klip hazırladı. Klip, 8 Ocak Pazartesi Netd ve tüm platformlarda müzikseverlerle buluşacak.

Onur Akın’ın yeni bestesi “Selam Söyle Tarık Akan” için Nebil Özgentürk ve Bir Yudum İnsan ekibi çok özel ve tarihi görüntülerle bir klip hazırladı. Belgesel tadındaki klibin çekim ve kurgusu toplam 2 ay sürdü. Yıllar boyunca yapılan belgesellerden elde edilen görüntülerle süslenen klip, Onur Akın’ın başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve yitip giden tüm aydınlara Tarık Akan üzerinden anmasını içeriyor.

Tüm platformlarda müzikseverlerle buluşacak

Klibin kurgu yönetmenliğini Volkan Evcim, editörlüğünü Zeynep Erpamir, yapım asistanlığını Ömer Gram üstlendi. Klibin çekimleri Bir Yudum İnsan ofisinde, Tarık Akan’ın kurduğu Taş Mektep’te ve Muammer Yanmaz stüdyosunda gerçekleşti. Aranjör ve yönetmenliği Sinan Güngör’e, sözleri Fikret Dikmen’e, bestesi Onur Akın’a ait “Selam Söyle Tarık Akan” için hazırlanan bu özel klip, 8 Ocak Pazartesi Netd ve tüm platformlarda müzikseverlerle buluşacak.