Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

WhatsApp’a çoklu hesap özelliği geldi

Dünyanın en çok kullanılan

Dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulaması olan WhatsApp, yeni özelliğini duyurdu. Yeni gelen özellik sayesinde bir akıllı telefon üzerinden birden fazla WhatsApp hesabı kullanılabilecek.

Mark Zuckerberg’in Meta şirketi bünyesinde yer alan WhatsApp yeni bir özelliği hayata geçiriyor. Yeni özelliği Mark Zuckerberg sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Yeni özellik ile WhatsApp Android sürümünde hesaplar arası geçiş özelliğini yayına alacak. Kişisel bir WhatsApp hesabınız ve bir iş hesabınız ya da aynı nitelikte iki hesabınız – varsa, yakında her ikisine de erişebilmek için iki telefon taşımak zorunda kalmayacaksınız.

Bu yeni özellik, iş için bir WhatsApp hesabınız ve arkadaşlarınızla ve aile üyelerinizle mesajlaşmak için başka bir WhatsApp hesabınız varsa, konuşmalarınızı birden fazla hesapta yönetmenizi son derece kolaylaştıracak.

WhatsApp, ikinci bir telefon numaranız veya eSIM ya da çift/çoklu SIM destekleyen bir telefonunuz olduğu sürece, tek bir cihaza iki hesap eklemenize izin verecek. WhatsApp üzerinde bulunan ikinci hesaba erişebilmek için çıkış yapmanıza gerek kalmadan hesap aralarında geçiş yapılabilecek.