Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Vekil Mete, Başkan Gürün’ü Marmaris Yat Limanı’na Davet Etti

AK Parti Muğla Milletvekili

AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, Marmaris Yat Limanı inşaatı ile ilgili açıklama yaptı. Mete, “Yat Limanı’nın şu anki haliyle içler acısı bir durumla karşı karşıyayız. Ben buradan belki de buraya hiç gelmemiş olan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Marmaris’e davet ediyorum.” Dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Marmaris Yat Limanı inşaatında incelemelerde bulundu. Mete, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü, Marmaris’e davet etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Mete şunları kaydetti;

“Saygıdeğer Muğlalı hemşerilerim, değerli Marmarisliler. Bugün 26 Mayıs 2023. 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimine iki gün var. Biz de Marmaris’te özellikle Marina tarafında esnafımızı geziyoruz. Gezdiğimiz her yerde esnaf oldukça üzüntülü, sezonun açılmış olmasına rağmen turistlerimiz burada emniyetli bir şekilde yürüyememekte.

Belediyenin halen yapmaya çalıştığı ve şu ana kadar yaptığı işlemler de oldukça kötü. Parke taşı diye döşediği malzemelerin yarısı kırık, mayınlı sahada yürür gibi yürüyorsunuz. Arkamda gördüğünüz milyon dolarlık teknelerin önünde hala inşaat molozları durmaya devam ediyor ve inşaat hızına baktığımızda da bunun devam edeceği gözüküyor.

Çalışanlar da büyükşehir belediyesinin park ve bahçelerden sorumlu personeli olması işçilik kalitesinin kötü olmasının açıklaması aynı zamanda.”

“GELİN BUYURUN ŞU MARİNADA BİR ON BEŞ DAKİKA YÜRÜYÜN”

Mete, yat limanı inşaatının bitmemesinin Marmaris’e yakışmadığını belirterek, “Turizm sezonu açılmış, Dünyanın dört bir tarafından turistlerin geldiği bu şehrimize, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısına bu hizmet, rezillik yakışmıyor. Esnaf kan ağlar durumda ama büyükşehir belediyesinden bir kişinin gelip açıklama yapma yüzü yok anladığımız kadarıyla.
Maalesef bu rezillik, sefillik devam ediyor. Yani ne diyeyim? Allah inşallah vatandaşlarımıza, milletimize sabır verir. İnşallah bir an önce burası biter de onlar da ekmek kazançlarının peşine düşerler.
Ama şu anki haliyle içler acısı bir durumla karşı karşıyayız. Ben buradan belki de buraya hiç gelmemiş olan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı’nı Marmaris’e davet ediyorum.

Eğer cesaretiniz varsa gerçekten yüzünüz varsa, yaptığınız hizmetin arkasındaysanız gelin buyurun şu marinada bir on beş dakika yürüyün. Göreceksiniz vatandaşın size ne kadar lütufkâr olduğunu Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı.” Diye konuştu.

Haber :Ferdi Yavuz