Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Vali Akbıyık, Kurban Bayramını kutladı

Muğla Valisi İdris Akbıy

Muğla Valisi İdris Akbıy bir maseja yayımlayarak Kurban Bayramını kutladı.

Vali Akbıyık mesajında şu duygu ve düşüncelere yer verdi: “ Ülkemiz genelinde olduğu gibi, “Yeryüzü Cenneti” Muğla’mızda da birlik ve beraberliğimizi, karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren, Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunuyoruz. Bizleri bu güzel bayrama kavuşturan Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Bayramın, Muğla’mıza, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar, bereket ve huzur getirmesini diliyorum.

Bayramlar, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, dargınlıkların unutulduğu, kırgınlıkların sona erdiği, ailelerin bir araya geldiği özel zamanlardır. Bu özel zamanlarda, ihtiyaç sahiplerine el uzatarak sevgi ve muhabbetle birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim. Büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını alalım, küçüklerimizi sevindirelim. Paylaşmanın ve kardeşliğin en güzel örneklerini sergileyerek, bayramın ruhunu en iyi şekilde yaşayalım.

Bayram sevincini acıya, mateme dönüştürmemek için araçlarıyla yollara çıkacak olan vatandaşlarımızdan, trafik kurallarına harfiyen uymalarını, hız sınırlarını aşmamalarını, emniyet kemerlerini takmalarını, yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını önemle rica ediyorum. Sevdiklerimize sağ salim kavuşmak için lütfen dikkatli olalım.

Bu duygularla, Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Muğlalı hemşehrilerimizin, şehit ailelerimizin, gazilerimizin, çalışma arkadaşlarımın, görev başındaki tüm güvenlik güçlerimizin, sağlık çalışanlarımızın, basın mensuplarımızın ve bayramı ilimizde geçirecek tüm misafirlerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramımız mübarek olsun.”