• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
Özgü Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği açıldı
127 okunma

Özgü Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği açıldı

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:28
Özgü Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği açıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muğla’da Kadın olarak ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğini açan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Özgü Çelikkol Güngördük yeni kliniğinde hasta kabulüne başladı.

Muğla Menteşe’de ilk olarak Muğla Devlet Hastanesi ve ardından Özel Yücelen Hastanesi’nde görev yapan Op. Dr. Özgü Çelikkol Güngördük, Üntaş Rezidansta açtığı tam donanımlı Poliklinik ile hastalarını kabul ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı alanındaki son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılan poliklinik haftanın altı günü 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Yeni poliklinikle ilgili bilgi aktaran Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özgü Çelikkol Güngördük, “Toplumun yapı taşlarından biri olan kadının sevdiklerine verdigi önem kadar kendinede önem vermesi gerekir. Bu nedenle düzenli olarak jinekolojik muayenelerini yaptırması ve sağlıgını koruması çok önemli. Geçtiğimiz aylarda ekibimizle birlikte Muğla’da ilk kez gerçekleştirdiğimiz ve yoğun bir katılım aldığımız doğuma hazırlık eğitimlerine kliniğimizde devam ediyoruz. Her ay doğum psikoloğumuz, yoga egitmeni ve özel ebemiz ile ekip olarak anne ve baba adaylarına keşkesiz doğum öyküsü yazabilmeleri için yardım ediyoruz. Doğuma hazırlık eğitimlerimiz ve yoga seanslarımız 13-14 Ağustos tarihlerinde başlayarak her ay düzenli olarak devam edecek. Ayrıca Türk toplumunda çok sık görülen Vajinismus (iliskiye girememe) rahatsızlığıda seanslar şeklinde kliniğimizde tedavi edilmektedir. Böylece tedavisi çok kolay olan ama evlilikleri sonlandırabilen bu olaydanda çiftleri kurtarıyoruz. Kadın hastalıkları ve doğumla igili her türlü problemde hastalarımızın yanındayız.”

DR. ÖZGÜ ÇELİKKOL GÜNGÖRDÜK KİMDİR?

Muğlalı olan Özgü Çelikkol Güngördük, Muğla Anadolu Lisesi mezunu. Daha sonra Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimi aldı. Kadın doğum uzmanlığını Bakırköy Doğum Evi’nde (Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi) tamamladı. Mardin Kızıltepe’de 2 yıl zorunlu görevini yapan Güngördük, İzmir’de Bornova Turkan Ozilhan Egitim ve arastirma hastanesi ve İzmir Tepecik Egitim ve Arastirma Hastanesi hastanelerde görev yaptı. Daha sonra Muğla’ya tayin olan Özgü Çelikkol Güngördük, 2 yıl Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 3 yıl Özel Yücelen Hastanesi’nde görev yaptı. Şimdi ise Menteşe’de Üntaş Rezidans’ta açtığı kendi özel polikliniğinde hizmet veriyor.

Haber : Elif Ertan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP