Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Muhtarlardan, Ayaydın’a;“Başkandan umudu kestik, daire müdürüne bile ulaşamıyoruz”

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, Menteşe ilçesinde ziyaretlerde bulunarak muhtarlarla bir araya geldi. Ayaydın, yaptığı ziyarette muhtarların kendisine “Başkandan umudu kestik, daire müdürüne bile ulaşamıyoruz.” dediklerini söyledi.

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmaları kapsamında Muğla’nın Menteşe ilçesinde ziyaretlerde bulundu, muhtarlarla bir araya geldi.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Ayaydın şu ifadeleri kullandı;
“Mahallelinin derdini öncelikle dinleyen, çevresinde ne olup bittiğini ilk öğrenen muhtarlarımız çok önemli bir görev üstleniyor. Sorunlarını dinlemeye devam ediyorum. Menteşe’de muhtarlarımızla bir araya geldik.
Ben “Büyükşehir Başkanı’nı görebiliyor musunuz? Mahallelinin derdini aktarabiliyor musunuz?” diye soruyorum, muhtarlarım “Başkandan umudu kestik, daire müdürüne bile ulaşamıyoruz.” diyor.
Ben muhtarlarımla randevusuz görüşeceğim. Ben bunu yapıyorsam, daire müdürüm de öyle yapacak. Hemşehrimin sorununu dinlemeyen, muhtarımın telefonuna çıkmayan, randevu vermeyen müdürüm olmayacak.”