MUĞLASPOR BASIN SÖZCÜSÜ ÇEKİÇ: “EMİN ADIMLARLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

featured

Ermaş Muğlaspor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Çekiç, “Sportif anlamda takımımızın her geçen hafta çok daha iyi olacağına inanıyoruz. Kulübümüz için emin adımlarla proje üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ermaş Muğlaspor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Çekiç, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla, ligin ilk iki haftasında sahaya istedikleri futbolu yansıtamadıklarını üçüncü ve deplasmanda oynadıkları maç ile iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Çekiç, şu ifadeleri kullandı:

”Lige istediğimiz şekilde başlayamadık. İlk iki hafta grubumuzun zorlu deplasmanlarında sezonu açtık. Sahaya istediğimiz futbolu yansıtamadık ve ilk iki haftayı puan alamadan geçirdik. Ligin 3’üncü haftasında ise evimizde oynadığımız Aydın Yıldızspor maçı ve ardından deplasmanda oynadığımız Yeşilçınarspor maçında, iyi bir mücadele ortaya koyduk. İstediğimiz üç puanlarla sahadan ayrıldık. Galibiyet serisi yakalama adına önemli puanları hanemize yazdırdık. Tabi sportif anlamda takımımızın her geçen hafta çok daha iyi olacağına inanıyoruz.

“BÜYÜK BİR GAYRET VE ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ”

İşin finansal boyutunda ise bilindiği gibi iki önemli sponsor ile anlaşarak kulübümüze kaynak yaratmaya çalıştık. Öncelikle kulüp tarihimizde ilk kez bir ön isim sponsorluğu anlaşması imzaladık. İlimizin önemli şirketlerinden Ermaş kulübümüze isim sponsoru oldu ve bu sezon futbol takımımız Ermaş Muğlaspor adıyla mücadele etmeye başladı. Bu nedenle bize isim sponsoru olan Ermaş Şirketler Grubu’na teşekkür ederiz. Öte yandan ilimizde yapımı devam eden çimento fabrikası da takımımıza forma göğüs sponsoru oldu. Kulübümüze maddi anlamda destek olmak için saha içi reklam veren ve VİP kombine kart alan Muğlaspor sevdalılarına da teşekkür ederiz. Kısacası Muğlaspor’u finansal anlamda rahatlatacak, geleceğe umutla bakacak hale getirmek için yönetim kurulu olarak büyük bir gayret ve çalışma içindeyiz. Finansal anlamda da sporcularımıza karşı söz verdiğimiz ödemeleri yapıyoruz.”

Çekiç, Muğlaspor 55. Yıl Balosu düzenleyeceklerini ve sanatçı İntizar’ın balo da sahne alacağını duyurdu. Çekiç, “Yakında SMS kampanyamız da başlayacak. Kampanyamız başladığında değerli Muğla halkımızın desteklerini bekliyoruz. Kampanyamız başladığında sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Kulübümüzün 55. yılı olması nedeniyle 16 Kasım’da “Muğlaspor 55. Yıl Balosu” düzenliyoruz. Ses sanatçısı İntizar hanımefendi de şarkılarıyla balomuza renk katacak. Balomuza da yoğun bir katılım olacağına inanıyoruz. Kulübümüz için emin adımlarla proje üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber :Esma Turan

MUĞLASPOR BASIN SÖZCÜSÜ ÇEKİÇ: “EMİN ADIMLARLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!