Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Hilmi Topaloğlu kimdir?

Hilmi Topaloğlu kimdir? Hilmi

Hilmi Topaloğlu kimdir? Hilmi Topaloğlu nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Hilmi Topaloğlu’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Hilmi Topaloğlu kimdir? Hilmi Topaloğlu kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Hilmi Topaloğlu’nun biyografisini haberimizde derledik…

Hilmi Topaloğlu kimdir?

1952 yılında Sakarya’nın Karasu Kızılcık Köyü’nde dünyaya geldi. Artvin Hopalı bir baba ve Trabzonlu annenin 11 çocuğundan biridir. 1976 yılında İstanbul’a gelen Hilmi Topaloğlu, ilk olarak gece kulübü ve barlarda komilik yaptı. Daha sonra komilik ve garsonluk yaptığı bu yerlerde uzun yıllar işletmeci olarak görev yaptı. Türkiye’nin en büyük gazinolarında metrdotel olarak çalışan Hilmi Topaloğlu, müzik sektörüne 1992 yılında girdi. Burhan Aydemir ile birlikte Nokta Müzik firmasını kurdu. Hilmi Topaloğlu, Burhan Aydemir ile birlikte yoluna Prestij Müzik olarak devam etti. Daha sonra ise 1994 yılında, firmanın sanatçılarından Mahsun Kırmızıgül de firmanın üçüncü ortağı oldu.

Hilmi Topaloğlu, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi’nde tedavi görürken, 1 Eylül 2003 tarihinde hayatını kaybetti.