Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Dilber, Ankara’yı karıştırdı!

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve başrolünde oynadığı İnci Taneleri dizisi ilk bölümünün yayınlanmasının ardından tartışılmaya devam ediyor. Dizi de Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber karakterinin pavyonda Sincanlı Erkal’ın seslendirdiği oyun havası ile yaptığı dans çok sayıda tepki aldı.

İnci Taneleri dizisi gündemde kalmaya devam ediyor. Hazar Ergüçlü’nün Dilber karkaterine hayat verdiği dizideki dansı Ankara’da ve birçok ilde tepkiye neden oldu. Gözcü Tv den Alptekin Aydoğan’a konuşan Ankara Seymenler Kulübü Derneği Başkanı Şerafettin Demir; “Dizide Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Adem karakteri ile Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Dilber karakterinin 60’lı yaşlarda bir adam ile yirmili yaşlarda bir genç kadının ilişkisini normalleştiriyor. Kültür ve ahlaki hayatımıza uymayan bu bu dizinin yayından kaldırılması için son nefesime kadar mücadele edeceğim” dedi.

Demir ayrıca, Ankara oyun havası şeklinde yayılan bu müziğin dejenere edilmiş olduğunu belirtirken, Seymen kültürü ve ahlaki değerlerin koruyucusu olacaklarını belirtti. Bu amaçla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, RTÜK Başkanı ve İçişleri Bakanından randevu talep ettiklerini belirten Demir, dizi yayından kaldırılana kadar mücadele edeceklerini belirtti.