Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Ahmet komutan at binip kılıç kuşandı!

Aynı zamanda gözbebeğimiz Türk

Aynı zamanda gözbebeğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik kadamelerinde başarı ile görev yaparak Albaylıktan emekli olduktan sonra önce Bodrum Belediye Başkanı ardından da Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Aras, özgün bir belediye başkanlığı profili çiziyor.

Aras, son olarak Patara Plajında yaptığı incelemelerini at binerek gerçekleştirdi. Aras, bu tavrı ile “ Ahmet Komutan, Ahmet Başkan, at binip kılıç kuşandı.” Dedirtti.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladığı andan itibaren toplum kesimlerine dokunan, halkın içinde yer alan Ahmet Aras, özgün bir belediye başkanlığı profili çiziyor.
Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetlerinin değişik kademelerinde başarı ile görev yaparak Albaylıktan emekli olduktan sonra önce Bodrum Belediye Başkanı ardından da Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Aras, sürekli olarak halkın içinde olması ile dikkat çekiyor. Aras, son olarak Patara Plajı’nda yaptığı incelemeleri at üstünde gerçekleştirirken, “ Ahmet Komutan ve Başkan at binip kılıç kuşandı! Dedirtti.
Aras , Seydikemer ilçesinde belediye, kaymakamlık ziyaretinden sonra muhtarlar, esnaf ve kooperatiflerle bir araya geldi. Seydikemer’in Kumluova, Karadere, Eşen Mahalleleri’nde de vatandaşlarla buluşan Başkan Aras yoğun programı sonrasında Kumluova Karadere Patara Plajı’nda incelemelerde bulundu.
HALKIN İSTEĞİNİ KIRMADI
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aras, plajda yaptığı incelemelerde bölgenin turistik potansiyelini ve mevcut durumunu değerlendirdi. Vatandaşlarla birebir sohbet eden Aras, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Vatandaşlar bu arada Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras’tan plajda ata binmesini istedi. Vatandaşların taleplerini geri çevirmeyen Başkan Aras’ın at üzerinde plajda gezdiği anlar renkli görüntülere sahne olurken, plajdaki vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi ve sosyal medyada paylaşıldı. Başkan Aras, daha sonra plajdaki vatandaşlarla hatıra fotoğrafları çektirdi. Fotoğraf çekimleri sırasında vatandaşlarla sohbet eden Aras, dilek ve şikayetleri dinledi.