Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

ABD’de Federal Hükümet çalışanı, babasının kafasını keserek YouTube’a video yükledi

Federal hükümette görevli olduğunu

Federal hükümette görevli olduğunu söylediği babasının kafasını kesen 32 yaşındaki Justin Mohn, babasının kesilmiş kafasını YouTube videosunda gösterdi.

ABD’nin Pensilvanya eyaletinde, 68 yaşındaki babasını kafasını keserek öldüren Justin Mohn, gözaltına alınmadan önce babasının kesik kafasıyla YouTube’a bir video yükledi. Mohn’un YouTube’a yüklediği 14 dakikalık video, 6 saat sonra platformdan kaldırıldı.

Federal hükümette görevli olduğunu söylediği babasının kafasını plastik bir poşete koyarak kameraya gösteren Mohn, Joe Biden yönetimini tehdit etti.

Birçok kişinin kendisini ‘mesih’ olarak gördüğünü ve başkan olmasını istediğini öne süren Mohn, yakınlarına da Biden hükümeti için çalışan akrabalarını öldürme çağrısı yaptı. ‘Komünistlere ve göçmenlere’ küfür eden Mohn, üst düzey hükümet yetkililerini öldürenlere 1 milyon dolarlık ödül teklif etti.

Daily Mail’in aktardığına göre Mohn videoda, “Bu, 20 yılı aşkın bir federal çalışan olan Mike Mohn’un ve babamın başı. Artık ülkesine ihanet eden bir hain olarak sonsuza kadar cehennemde kalacak” dedi.

Mohn’un salı günü akşam saatlerinde, Pensilvanya’daki Fort Indiana Gap’teki evinden iki saat uzakta gözaltına alındığı öğrenildi. Middletown Polis Şefi Joe Bartorilla, olaya ilişkin detayları paylaştı. Polisin eve ilk olarak salı akşamı çağrıldığını ve banyoda kafası kesilmiş bir ceset bulduğunu söyleyen Bartorilla, “Eve gittik ve memurlar içeri girdiler, üst kattaki babanın öldüğünü gördüler” diye konuştu. Bartorilla, Mohn’un babasının hükümet çalışanı olduğuna dair bir kanıt bulunamadığını kaydetti.

The Daily Beast’e konuşan arkadaşı ise Mohn’un ‘komplo teorilerine inana biri olduğunu’ söyledi. Mohn’un sürekli babasından bahsettiğini belirten arkadaşı, şunları söyledi:

“Hükümet suya bir şeyler kattığı, konuşmalarımızı dinlediği gibi komplo teorilerine inanıyordu. Babasının da bir şekilde bunlarla bağlantılı olduğunu düşünüyordu.”