Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Zafer Partisi 2. İl İstişare Toplantısı yapıldı

Zafer Partisi Muğla 2.

Zafer Partisi Muğla 2. İl İstişare Toplantısı, Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirildi. İstişare toplantısından genel merkezini de talimatları doğrultusunda önümüzde Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere partinin kendi adayları ve meclis üyesi adayları ile gidilmesi kararı çıktı.

Kuruculuğunu ve genel başkanlığını Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yürüttüğü Zafer Partisi’nin ülke genelinde ve Muğla’da seçim çalışmaları devam ederken, Muğla 2. İl İstişare Toplantısı Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya, Zafer Partisi Kurucu İl Başkanı ve 28. Dönem Muğla Milletvekili Adayı Ünal Yiğit, önceki dönem İl Başkanı Kübra Bilginer, Mevcut İl Başkanı Cem Ayber, ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, parti yöneticileri ve üyeleri katıldı.
Saygı duruşu İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını Kurucu İl Başkanı Ünal Yiğit yaptı. Yiğit; “ Ülkemizin sorunları her geçen gün daha da derinleşmektedir. Satay Rejimi, Türkiye’nin milli, üniter ve laik devlet yapısını iktidar olduğu 20 yılda tahrip etmiştir. Türkiye şu anda ekonomiden dış politikaya, eğitimden sağlığa her alanda çıkmazdadır.
Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğini benimsemiş Zafer Partisi kadroları, Türkiye’nin ve Türk Milletinin sorunlarını çözmek için bir araya gelmiştir. Hep birlikte geri adım atmayacağız. Bizim zaferimiz Türk Milletinin zafer olacak. Türk Devletinin zaferi olacak. Türk Devleti Türk Milletinin olacak.” Dedi .
Daha sonra sırasıyla, Bodrum İlçe Başkanı Cevher Gönüldaş, Milas İlçe Başkanı Görkem Naganlu, Menteşe İlçe Başkanı Tamer Çerkez, Marmaris İlçe Başkanı Yıldız Şentürk, Dalaman İlçe Başkanı Murat Koşar, Köyceğiz İlçe Başkanı İlteriş Kulu Öztürk, Fethiye İlçe Başkanı Umut Dizdar, Seydikemer İlçe Başkanı Adem Karcı, önceki dönem İl Başkanı Kübra Bilginer ve İl Teşkilat Başkanı Suat Yaşar konuşmalarıı gerçekleştirdiler.
İl Başkanı Cem Ayber ise; “ Zafer Partililer herhangi bir partili değildir. Zafer Partisi gücünü halktan ve teşkilatlarından alıyor. Ülkemiz ve Türklük her yönden çok ağır bir saldırı altındadır. Bu saldırılardan ve ülkemizi içinde bulunduğu sorunlar sarmalından kurtaracak parti Zafer Partisi’dir. Bizim arkamızda sermaye grupları yok, medya grupları yok. Biz gücümüzü halktan, teşkilatlarımızdan ve birbirimizden alıyoruz.
Son dönemlerde saray medyası peş peşe genel başkanımız Sayın Ümiz Özdağ ve Zafer Partisi’ni karalama saldırıları yapıyor. Bunun sebebi önlerindeki anketler. Çünkü Zafer Partisi her geçen gün daha da büyüyor ve büyüyecek, saldırılarının ve karalama kampanyalarının sebebi bu. Önümüzdeki yerel seçimler de iktidar yürüyüşümüzün bir provası olacak. Bütün illerde ve ilçelerde seçimlere kendi adaylarımız ve meclis üyesi adaylarımızla gireceğiz. Toplantımızın ülkemize, Muğla’mıza ve partimize hayırlı olmasını dilerim.” Diye konuştu.

Daha sonra basına kapalı olarak devam eden toplantıda, teşkilatlanma çalışmaları, seçim hazırlıkları, ülkenin ve Muğla’nın sorunları ve çözüm öneleri ele alınarak tartışıldı.
Ayrıca, bütün ilçelerden Zafer Partisi’ne katılan partililerin rozetleri de her ilçenin ilçe başkanları tarafından takıldı.
Toplantının sona ermesinin ardından Zafer Partililer, il binasından Cumhuriyet Anıtı’na yürüyerek, burada Türk Bayrağı açıp Atatürk Anıtı’na karanfil bırakarak geçtiğimiz günlerde vatan toprağına düşen 12 şehidimizi andılar.