Yeşim Büber: Teknede yaşam bazen zor

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan Yeşim Büber, teknesinde tadilata girişti. Aynı gün ikiz çocuklarının da hastalanması ünlü oyuncuya zor saatler yaşattı.

2000’li yılların başında birçok dizide yer alan Yeşim Büber, 2006’da görüntü yönetmeni Mehmet Aksın ile evlendikten sonra yaşamını Fethiye ilçesindeki teknesinde sürdürüyor. Teknesinin mutfak tezgahını sökerken çekilen fotoğrafını İnstagram hesabından paylaşan Büber, aynı gün ikiz çocuklarının da hastalanmasının kendisine zor saatler yaşattığını ifade etti.

Takipçilerinin “Teknede yaşamak zor mu?” sorusuna yanıt veren oyuncu, “Artık yenilenmesi şart olan mutfak ve banyo tezgahlarını sökmekle uğraşıyoruz. Düşündüğümüzden çok daha uzun sürdü. Saat gece yarısını geçti fakat daha işimiz var. Çok nadir hastalanan çocuklarımız tam da bugün hastalandı. Bir taraftan işi bitirmeye çalışıyor, bir taraftan da lavabosuz bir teknede, iki kusan çocukla durumu idare etmeye çalışıyoruz. Hep soruyorsunuz ya ‘Teknede yaşamak zor değil mi?’ diye. Evet, bazen zor” ifadelerini kullandı.

Fethiye’de ailesiyle teknede yaşayan Yeşim Büber, “Teknede yaşama alıştık. Şu anda Fethiye’de bir iskeledeyiz, buraya demirledik. Yılın 7-8 ayı ise seferi oluyoruz, devamlı dolaşıyoruz. Öyle düşünüldüğü gibi üşümüyoruz, sobamız, sıcak suyumuz var. Teknemiz fiber olmadığı için özel yalıtımlı ve ihtiyaç duyduğumuz her şeye sahip” dedi

Büber oyunculuğa dönüp dönmeyeceği sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Mesleği bırakmadım. İstediğim gibi bir proje olursa neden olmasın? Ama İstanbul’a yerleşmem gerekirse zor.”

Haber: Cavit AKGÜN

Bu Habere Yorum Yapın