Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı açıldı

Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Turgutreis Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak hazırlanan Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı İlçe Kaymakamı Caner Yıldız’ın da katıldığı tören ile açıldı.

Menteşe İlçesinde 2019 – 2020 Eğitim ve öğretim sezonunun sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi amacıyla Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın bilgisi dahilinde planlanan güvenlik tedbirlerinin yürütülmesi sürdürülüyor. Alınan güvenlik tedbirlerinin eksiksiz olarak uygulanmasının yanı sıra eğitim ve öğretimdeki başarının daha da üst noktalara çekilebilmesi amacıyla da birbirinden anlamlı ve farklı etkinliklerin de planlanarak uygulanmasına devam ediliyor. Bu çerçevede Turgutreis Anadolu Lisesi öğrencileri için okullarında Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı kuruldu.
Menteşe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Turgutreis Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak hazırlanan Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarı Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’ın da katıldığı tören ile açıldı.
Törene İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanı Gürcan Özdilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Alsan ve dernek yöneticileri, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli kadın polis memurları, Turgutreis Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri katıldılar.
Turgutreis Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından müzik dinletisinin de yapıldığı tören sonrasında Polis Abla Bilgisayar Laboratuvarının hazırlanmasında katkılarından dolayı Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız’a ve İlçe Emniyet Müdür Tümer Yılmaz ‘a Turgutreis Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Gülay Ercan tarafından birer plaket takdim edildi.
HABER MERKEZİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: