Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Türk kadın yüzücülerden gururlandıran tablo

Bodrumlu yüzücü Aysu Türkoğlu

Bodrumlu yüzücü Aysu Türkoğlu ve Yasemin Altıntaş, Manhattan 20 Bridges Swim yüzme yarışında 48 kilometrelik parkuru tamamladı. Yüzücüler, tamamladıkları zorlu yüzüşü Türk kadınlarına armağan etti.

Aysu Türkoğlu ve Yasemin Altıntaş, Türk kadınlarının gücünü ve azmini dünyaya göstermek amacıyla “20 Bridges Swim” yüzüşünü gerçekleştirdi. İki yüzücü, bu zorlu geçişi, mücadelesinden hiç vazgeçmeyen ve önüne koyduğu her hedefi başarabilen Türk kadınlarına armağan ettiler.

Türkoğlu ve Altıntaş, New York’ta Manhattan Adası’nın etrafında yer alan, 46 kilometre uzunluğundaki parkurda, güçlü akıntılara ve zorlu koşullara karşı yüzerek parkuru tamamladı.

“Pier A”dan suya girip yüzüş sonunda yine “Pier A”dan çıkarak parkuru tamamlayan yüzücüler Türkoğlu ve Altıntaş, bu zorlu geçişi Türk kadınlarına armağan etti.

Türkoğlu Catalina geçişiyle, Altıntaş ise Manş geçişiyle açık su yüzmede büyük başarı olarak kabul edilen ve 3 ana uzun mesafe yüzme etkinliğini tamamlayan sporcuların elde ettiği “Triple Crown” unvanına bu yıl sahip olmayı planlıyor.