Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

TRT, Cumhuriyet’in 100. yıl etkinliklerini erteledi!Gerekçe “Gazze”

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vergileriyle

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vergileriyle finanse edilen TRT, Cumhuriyetin 100. yılı için düzenleyeceği etkinlikleri ileri bir tarihe erteledi. Kamu yayını yapması gerekirken tarafsızlığını yitiren kurum, ertelemeye Gazze’de yaşanan savaşı gerekçe gösterdi. Etkinliklerin hangi tarihte yapılacağı ise belirtilmedi.

TRT’nin Cumhuriyetin 100. yılına özel düzenlenecek etkinlikleri, “Gazze’deki insanlık dramı” nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

TRT’den yapılan açıklamada, “TRT, Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları çerçevesinde düzenleyeceği ve tüm hazırlıkları biten eğlence odaklı konser ve gösterileri, Gazze’de yaşanan endişe verici insanlık dramı nedeniyle ileri bir tarihe erteledi” ifadesine yer verildi.
Ertelenen konser, gösteri ve diğer etkinliklerin gerçekleştirileceği tarihlerin daha sonra açıklanacağının belirtilmesi dikkat çekti.
TRT’nin “Gazze’yi” gerekçe göstererek aldığı bu karar ise tepkilere yol açtı.

YORUMLAR

Bir adet yorum var

  1. Arap sever Arap hayranı siyasal İslamcı ümmetçi Türk ırkına düşman AKP iktidarının yeni bir rezaleti TRT artık eski TRT değil TRT tamamen siyasal islamcıların arapseverlerin eline geçmiş bir kurum yazıklar olsun maksatları Cumhuriyeti yok saymak gazze-i Bahane ediyorlar Şubat ayında deprem oldu Kahramanmaraş’ta Hatay’da 50.000 insanımız hayatını kaybetti hiçbir etkinlikler ertelenmedi Vur patlasın çal oynasın AKP bile seçim mitingleri yaptı Ama gel diyor ki konu Cumhuriyet olunca birilerinin sinirleri alt üst oluyor TRT Yazıklar olsun sana Cumhuriyeti yok edemeyeceksiniz Türkiye Cumhuriyeti ilelebet Baki kalacak unu siz isteseniz de istemeseniz de siyasal İslamcı Arap sevici AKP ümmetçi AKP Yeter artık Düş yakamızdan bırak artık Cumhuriyetle Atatürk düşmanlığını Türk ırkına düşman olduğunu açık açık gösteriyorsun AKP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü
Sıradaki Haber Muğla’da tır otomobile çarptı: 1 yaralı