DP Genel Başkanı Uysal’dan Muğlaspor’a ziyaret

Partisinin il kongresi için Muğla’ya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Muğlaspor kulübünü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Erol Kapiz, yönetim kurulu üyeleri, Sportif Direktör Abdullah Eskihisarlı, kulüp çalışanları ve sporcular tarafindan karşılanan Genel Başkan Uysal, yeşil beyazlı kulübe ligde başarılar diledi.

DP İl Başkani İsmet Köse, GİK Üyesi Zekai Alper ve diğer parti teşkilatı üyelerinin eşlik ettiği  Uysal, Muğla’nın her zaman kendisi için özel bir kent olduğunu ifade ederek spor kulüplerinin yaşadıkları zorluklardan bahsetti.

Spor kulüplerini yönetmenin hiç te kolay olmadığını belirten Uysal, bu nedenle Erol Kapiz ve yönetiminin çok ulvi bir görevi yerine getirdiğini kaydetti. Muğlaspor’u başkan Kapiz’in yakın dostu olması nedeniyle ilgiyle takip ettiğini dile getiren Uysal, yeşil beyazlı kulübe ligde kalan maçlarda başarılar diledi.

Nazik ziyaretleri nedeniyle Genel Başkan Gültekin Uysal ve beraberindekilere teşekkür eden Muğlaspor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, takım hakkında bilgi verdi . Spor kulüplerinin yaşadığı sıkıntılar  hakkında  Uysal’I Kapız, takıma destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

Haber: Elif Ertan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: