Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Son Dakika… Dilan – Engin Polat’ın Klinikleri kapatıldı

Yaşadıkları şatafatlı hayatı sosyal

Yaşadıkları şatafatlı hayatı sosyal medyadan paylaşan ve hatta takipçilerini adeta aşağılayan Dilan Polat ve ailesinin kısa sürede edindikleri büyük servetin ardında kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarının olduğu iddia edilmiş ve haklarında soruşturma başlatılmıştı. Polatların sahibi olduklarını iddia ettikleri ‘Rise and Shine’ markasına ait ürünlere gelen yorumlar sosyal medyada gündem oldu. Markanın sosyal medya hesabında paylaşılan hikâyede, ürün satışı yapılamadığı açıklandı.

Dilan Polat’ın lüks hayatını gözler önünde yaşama sevdası, kendisini eleştirenlere karşı hakaretler yağdırması sonunu da beraberinde getirdi. Lüks yaşantısı ve aşırıya kaçan harcamalarıyla bilinen Dilan Polat ve Engin Polat’ın çok kısa bir sürede bu kadar zengin olması herkesin dikkatini çekti.

Bu kadar gösterişin ardından incelemeye alınan Polat ailesinin kara para akladıkları ve milyonlarca lira vergi kaçırdıkları öğrenildi. Gelişmelerin ardından çiftin sahibi olduğu Rise and Shine markasının satışları da durduruldu.

Markada, güzellik ve bakım adı altında yüz yıkama jelleri, sabunlar, kremler, vitaminler, zayıflama çayları ve birçok kozmetik ürünün satışı yapılıyordu.

Rise and Shine markasının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Rise and Shine web sayfamızdaki bakım çalışması sebebiyle WhatsApp üzerinden ve çağrı merkezinden sipariş alınamamaktadır. Bakım çalışmamız sona erdiğinde sizlere bilgi verilecektir” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca Dilan Polat Güzellik Merkezi’nden paket alan vatandaşlar da hizmet alamadıkları gerekçesiyle para iadesi istediklerini, ancak kendilerine verilen cevapta böyle bir iadenin gerçekleştirilemeyeceği iddiaları da sosyal medyada gündem oldu.

Para iadesi isteyen vatandaşların iddialarına göre çiftin çalışanlarının “iade yapmıyoruz, git nereye şikayet edersen et” dedikleri bildirildi.