Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Sağlık Turizminde Yücelen Grubu Öncü Olmaya Devam Ediyor

Marmaris’te yaşayan yerleşik yabancılar

Marmaris’te yaşayan yerleşik yabancılar Yücelen Hastanesi tarafından organize edilen Sağlık Günleri Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon etkinliğinde buluştu. Fizik Tedavi Uzmanı Aygün Cihangirova ve psikolog Gülfem Özçelik’in konuşmacı olarak yer aldığı programda, fizik tedavi uygulamaları ve ağrıya karşı gelişen psikolojik hasta yaklaşımları anlatıldı.

Toplantıyı Ortaca ekibiyle birlikte organize eden Yücelen Hastaneler Grubu Sağlık Turizmi koordinatörü Duygu Balcı; “Yücelen ailesi olarak bölgemizde sadece turistin sağlığı olarak değil sağlık turizmi alanında da önemli hizmetler veriyoruz amacımız kaliteden taviz vermeden güvenilir hizmet ağını oluşturabilmek. Belli aralıklarla bu tür programlar oluşturmaya gayret edeceğiz ve kaynaşma ortamı yaratacağız. Sağlık bir insanın kendisine yapabileceği en güzel yatırımdır. Her şeyin başı yeter ki sağlık olsun”dedi.
“Coffee Break” arasında hazırlanan ikramlar hastalar tarafından oldukça beğenilirken, seminer sunumları sonrasında yapılan çekiliş katılımcılar ve hastane çalışanları arasında renkli dakikalar yaşanmasına neden oldu.