Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Özbekistan uyruklu kişiden şoke eden Marmaris itirafı!

YouTubeber ve gezgin Uğur

YouTubeber ve gezgin Uğur Kola, Özbekistan’da denk geldiği kişiyle konuşunca Türkiye’de yasadışı yollardan yabancılara kimlik ve oturum izni verdiğini itiraf etti.

YouTubeber Uğur Kola
YouTubeber Uğur Kola

Uğur Kola, Özbekistan’da çektiği videoda, Türkçe bilen bir taksi şoförüne denk geldi. 26 yaşındaki şahısın anlattıkları ise şoke etti.

YouTuber Kola, Özbekistan vlogunda Türkçe bilen ve Türkiye’de bir süre yaşamış olan bir Özbek taksici ile tanıştı. Gezgin YouTuber Uğur Kola’nın Özbekistan’da denk geldiği Özbek vatandaş, Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir süre yaşadığını ve yasadışı yollardan yabancılara kimlik ve oturma izni verdiğini ifade etti. Bu sözlerin ardından YouTuber Uğur Kola şoka uğradı.

Türkiye’de 10 yıl yaşadığını söyleyen Özbek genç, “Ankara’da oldum, İzmir, Trabzon ve Marmaris’e gittim. Orada kimlik işi yapıyordum. Kaynak da yapıyordum. Yabancılara kimlik hazırlıyordum, oturma izni veriyordum. Kaymakamlıkta arkadaşım vardı. Para biriktirdim araba aldım, burada 2 ev aldım. Türkiye’de evler çok pahalı. Burada çok ucuz. Yine gideceğim. Ayda en az 2 bin dolar kazanıyordum” dedi.