Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Ortaca Belediye Başkanı Evren

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ilçeye bağlı mahallelerin muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Tezcan muhtarların istek ve taleplerini dinleyerek hizmet işbirliğinin önemini vurguladı.

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ve Belediye Meclis Üyeleri, yerel yönetimde işbirliğinin önemine dikkat çekmek amacıyla mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Ortaca Belediyesi’ne ait Günlüklü Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında, muhtarların istekleri ve talepleri dinlendi.

Başkan Tezcan, “Kıymetli Hemşerilerim, bugün ilçemizdeki mahalle muhtarlarımızla kahvaltı programında bir araya gelerek, belediyemizin hizmetlerini mahallelerimize en iyi şekilde ulaştırmak için koordineli çalışmanın önemine inandığımızı bir kez daha vurguladık. Mahallelerimizdeki sorunları ve ihtiyaçları ilk elden dinleyerek, çözüm yollarını birlikte belirleyeceğiz. Bu işbirliği sayesinde, Ortaca’nın her köşesine daha hızlı ve etkin hizmet sunmamız mümkün olacak. Siz değerli Ortacalılar için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda, mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik projeler ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. Başkan Tezcan, muhtarlarla düzenli olarak bir araya gelmeye ve onların sesi olmaya devam edeceğinin altını çizdi.