Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Muhammet Tokat’tan süreçle ilgili açıklama

CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye

CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylarından olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, süreçle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Tokat, Milas’ta yapılan ön seçimin Büyükşehir adaylığı içinde yapılması gerektiğini belirterek, belirsizlik sürecinin yıpratıcı olduğunu ifade etti.

Milas Belediye Başkanı ve CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanlığı’nda dün partilileri ile bir araya geldi.

“ADAYIMIZIN BELİRLENMESİNİN ARDINDAN BİRAZ RAHATLADIK”

CHP’nin Muğla Büyükşehir Adayı Olan Ahmet Aras ve Milas Adayı Fevzi Topuz için destek isteyen Başkan Tokat burada açıklamalar yaptı. Umut Milas Gazetesi’nde yer alan Tokat’ın açıklamaları şöyle;

“3 dönem görev yaptım. Seçimlere kadar da başkanlığım devam edecek. Her şeyin bir sonu var. Hizmet sürem içinde halkımın desteğini alarak çalışmalarımızı yaptık. Aday olmamız veya görev süremizin bitmesine az bir süre kalmasına rağmen, yapılacak iş hiçbir zaman bitmeyecektir. Bizden sonra gelecek olanların da yapması gereken işler olacaktır. 35 yıllık aktif siyasi hayatımda menfaat için partili olmadım. Adayımızın belirlenmesinin ardından biraz rahatladık. Belirsizlik süreci yıpratıcıydı.
“ADAY OLMAMAM BENİM İÇİN DE İYİ OLDU”
Muğla Büyükşehir Adayı olamamasını ve Muğla’da ön seçim yapılmamasını da değerlendiren Tokat, “Aday olmamam benim için de iyi oldu diyebilirim. Aileme, çocuklarıma zaman ayıramıyordum. Kendi adıma dinlenme toparlanma süreci olacağına inanıyorum. Bir kapı kapanır diğeri açılır. Partimize hizmet etmek için mücadele ettim. Üzülmüyorum ama yöntemler tartışılabilir. Keşke Milas’ta sağlanan demokrasi örneği Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı için de yapılsaydı ama artık çalışma zamanı. Asla Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve Atatürk’e bağlılığımdan vazgeçmem. İnşallah herkesin gönlüne göre olur” dedi.