Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Muğla’da kaybolan genç her yerde aranıyor

Muğla’nın Datça ilçesinde ikamet

Muğla’nın Datça ilçesinde ikamet eden Kemal Atakan Aydoğan isimli genç 8 gündür kayıp. 26 yaşındaki Aydoğan, ailesi tarafından aranıyor.

Muğla’nın Datça ilçesinde yaşayan Kemal Atakan Aydoğan’dan, 8 gündür ailesi haber alamıyor. Anne Ful Yanbak Aydoğan, oğlunun bulunması için sosyal medyadan yardım istedi.

Ful Yanbak Aydoğan, oğlunun kaybolması ve oğlu hakkında şu bilgileri paylaştı;
“Kardeşinin kaza yapıp İzmir’e geldiğimiz günden beri haber alamıyoruz bizi bırakıp kendisi Datça ya döndü bugün 8 gün oldu.
Ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor. Gerekli mercilere haber verildi artık dayanamıyorum ve buraya yazmaya karar verdim belki bir gören duyan olur habersiz bırakan bir çocuk değildir.
Kemal Atakan Aydoğan, 26 yaşında kilolu, resimlerde gördüğünüz gibi sakallı.
Boynunda hiç çıkarmadığı babasının ay yıldızlı kolyesi var, elinin üzerinde el padre yazılı ve babasının kolyesinin resmi kolunda kızımın ve benim adım yazılı dövmeleri var.
En son altında plakasını yanlış hatırlamıyorsam 35 HB 45 plakalı beyaz doğan tanıdığı birinin arabası vardı. Beni Marmaris’e kardeşinin yanına hastaneye bıraktı sonrası yok. Allah rızası için çevrenize bir bakın.”