Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Muğla Valisi Akbıyık’tan gazilere geçmiş olsun ziyareti

Muğla Valisi İdris Akbıyık,

Muğla Valisi İdris Akbıyık, eşi Sevim Akbıyık ve Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak ile birlikte, Bölücü Terör Örgütü’nün hain saldırısında yaralanan Üsteğmen Mutlu Duran’a ve Astsubay Kıdemli Çavuş Hasan Acar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Muğla Valisi İdris Akbıyık, eşi Sevim Akbıyık ve Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak ile birlikte Pençe-Kilit Harekât bölgesinde Bölücü Terör Örgütü’nün (BTÖ) hain saldırısında yaralanan, tedavisinin ardından Köyceğiz’e ailesinin yanında dönen Üsteğmen Mutlu Duran’a ve Irak Hakurt bölgesinde görevdeyken patlayıcı madde kazası nedeniyle yaralan ve tedavisinin ardından ailesinin yanına dönen İstihkam Astsubay Kıdemli Çavuş Hasan Acar’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Vatan uğruna, ay yıldızlı şanlı bayrağımız uğruna şehit düşen kahraman evlatların yad edildiği ziyarette Vali idris Akbıyık; “Şehit düşen ve gazi olan evlatlarımızın kanı yerde kalmadı kalmayacak. Hiç şüpheniz olmasın Devletimiz son terörist etkisiz hale getirilinceye, Irak ve Suriye’deki terör bataklıkları tamamen kurutuluncaya kadar aziz milletimizin duası ve desteğiyle durmadan duraksamadan bu hainlere yaptıklarının hesabını soracaktır” dedi.