Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Milas-Bodrum Havaalanı Muğla siyasetinin yeni arenası

Milas-Bodrum Havaalanı, bugünlerde yerel

Milas-Bodrum Havaalanı, bugünlerde yerel siyasiler tarafından hiç olmadığı kadar rağbet görüyor. Havaalanı, partiler için toplanma, karşılama ve kutlama etkinliklerine sahne oluyor.

Yerel seçimlere tam olarak 2 ay kaldı. Siyasi partiler aday adaylarını belirlerken Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, neredeyse İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirleri gölgede bıraktı.

Partilerin Muğla Büyükşehir adayı olması beklenen isimler, ulusal televizyon kanallarının ve gazetelerin tartışma konusu oldu.

Muğla’yı bilende yorum yaptı, yılda 1 hafta Bodrum’a tatile gelende Muğla siyasi uzmanı oldu.

Gelelim havaalanına…

Evet, Muğla siyasetinin yeni arenası Milas-Bodrum Havaalanı…

CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Milas-Bodrum Havalimanı’nda partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Aras’ı karşılama da kimler kimler yoktu ki…

CHP’den ilçe belediye başkan adayı olanlar, olamayanlar ve olmayı bekleyenler… Hepsi Aras’ın memlekete ayak basmasını sabırsızlıkla bekledi.

Ve nihayet Ahmet aras, Ankara’dan uçak ile Milas-Bodrum Havaalanı’na indi.

Aras’ı dışarda yoğun bir katılım bekliyordu.

Aras’a adeta sarılma, el sıkma ve öpme izdihamı yaşandı.

Havaalanındaki kutlama seansından sonra Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, “Bodrum’a” gitti ve yine Bodrum Belediye Meydanı’nda, Başkan Aras’ın “Büyükşehir Adaylığı” için kutlamalar devam etti.

Havaalanı bir siyasi kutlamayı daha bekliyor. AK Parti Büyükşehir Adayı Aydın Ayaydın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Ayaydın, bilindiği gibi televizyon programlarına katılmak için 2 gündür İstanbul’da.

Ayrıca dün AK Parti Genel Başkanı ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi neticesinde Cumhur ittifakı’nın Bodrum Belediye Başkan Adayı Olan Mehmet Tosun’da İstanbul’da.

Ayaydın’ın, bahse konu payşamınındaki konum da Milas-Bodrum Havaalanı oldu.

Ayaydın, kendisinin ve Cumhur ittifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’un olduğu bir görseli paylaşarak; Loading… Vasat belediyecilik hizmetine ‘Mecbur Değilsin’ diyoruz, başlıyoruz. Bekle bizi Bodrum, Bekle bizi Muğla… Ayaydın’ın 1 şubat Perşembe günü saat: 16.30’da milas-bodrum havaalanı” notunu yazdı.

Yani AK Parti teşkilatı, Perşembe günü havaalanında Ayaydın ve Tosun’u karşılayacaklar.

İYİ Parti’de, açıklanması beklenen Muğla Büyükşehir ve Menteşe adayı için acaba kutlamalar kapsamında havaalanını tercih edecek mi?

Adet yerini bulsun diyerek tercih edebilirler…