Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Köyceğizde işçilere yüzde 110 zam

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Belediye işçilerine ,HAK-İŞ ve DİSK sendikaları ile yaptığı görüşmeler sonucunda Toplu Sözleşme Protokolünü imzalayarak ikramiye hariç %110 zam yaptı.

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ile HAK-İŞ ve DİSK sendikaları ile yapılan görüşmeler sonucunda Toplu Sözleşme Protokolü imzalandı ve işçiye ikramiyeler hariç yüzde 110 zam yapıldığı açıklandı.
Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyen Başkan Ceylan şunları söyledi;

“İşçimizi kapsayan sözleşmemizi imzalamış durumdayız. 10 yıllık Köyceğiz Belediye Başkanlığım sürecinde çalışanlarımızı nasıl koruduysak bu sözleşmemizde de aynı şekilde koruduk. Bekar bir işçi 40.286,51 TL, bir çocuklu Aile yardımsız maaş alan bir işçimiz 40.440,00 TL, bir çocuklu eşi çalışmayan işçimiz 42.505,68 TL, iki çocuklu eşi çalışmayan işçimiz 42.395,90 TL alacak olup yılda dört defa 12.400,00 TL ikramiye olmak üzere ve çalışanlarımıza 2024’de memurlara uygulanacak zam ne kadar ise bu, işçilerimizin maaşına da yansıtılacaktır. Köyceğiz belediyesi olarak personelimizin alın teri ve emeğinin karşılığını vermek, çalışan işçilerimizin imkanlarını yükseltmek yaşam koşullarını iyileştirmek için elimizdeki imkanlarımızı seferber ettik. Personelimizin alım gücünü arttırıp daha rahat yaşayabilmeleri için tüm imkanlarımızı kullanmaya devam edeceğiz. İmzaladığımız protokolün tüm personelimize hayırlı olmasını diliyor; Tüm çalışma arkadaşlarıma verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum.”