Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

İYİ Parti Dalaman’da toplu istifa 120 kişi Zafer Partisi’ne katıldı

Dalaman’da geçtiğimiz ay hayatını

Dalaman’da geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Zafer Partisi İlçe Başkanı Ramazan Şahin’in yerine atanan Murat Koşar ve yönetiminin tanıtım toplantısı ve Zafer Partisi’ne katılan 120 üyenin rozet takma töreni gerçekleşti.

Muğla’nın Dalaman ilçesinde geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Zafer Partisi İlçe Başkanı Ramazan Şahin’in yerine atanan Murat Koşar ve yönetiminin tanıtım toplantısı ve İyi Parti’den istifa ederek Zafer Partisi’ne katılan 120 üyenin rozet takma töreni gerçekleşti.

Rozet takma törenine Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Zafer Partisi Muğla İl Başkanı Cem Ayber, Kurucu İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Ünal Yiğit, Fethiye İlçe Başkanı Umut Hepdizdar ve partililer katıldı. İYİ Parti’den toplu olarak istifa eden ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti üyelerinin rozetlerini İl Başkanı Cem Ayber, Kurucu İl Başkanı Ünal Yiğit, Fethiye İlçe Başkanı Umut Hepdizdar ve Dalaman İlçe Başkanı Murat Koşar taktılar.

Burada bir konuşma yapan Zafer Partisi İl Başkanı Cem Ayber, gerek Muğla’da gerekse ülke genelinde Zafer Partisi’ne katılımların her geçen daha da arttığını belirterek; “ Türkiye Cumhireyeti Devleti büyük sorunlar sarmalı içindedir. Bütün sorunları çözecek, çözüm önerileri ve projeleri olan tek parti Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın önderliğinde Zafer Partisi ve kadrolarıdır. Halkımız ümitsiz olmasın artır Zafer Partisi var. Diğer yandan seçim çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Her yerde seçimlere kendi adaylarımızı çıkaracağız. “ dedi.