Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

GTA 6 ne zaman çıkıyor? GTA 6 sayfası açıldı mı?

Yılın en beklenen oyunları

Yılın en beklenen oyunları arasında yer alan GTA 6 için Metacritic sayfası oluşturuldu. İşte ayrıntılar…

Dünyanın en büyük oyun serilerinden Grand Theft Auto ya da kısa ve daha bilinen adıyla GTA serisine yeni bir oyun daha ekleniyor. Bu oyun, yılın en beklenen yapımları arasında yer alan GTA 6. Oyunla ilgili şimdiye kadar pek çok iddia ortaya çıktı. Bu iddialara göre oyunun ilk gösterimi için saatler kalmışken GTA 6’nın Metacritic sayfasının açıldığı görüldü. İşte ayrıntılar…

GTA 6 için Metacritic sayfası açıldı! Peki bu ne anlama geliyor?

Habere geçmeden önce bilmeyenler için Metacritic; film, dizi, albüm ve oyunlar için değerlendirme yapan bir web sitesidir. Oyuncular tarafından bu platformun verdiği puanlar oldukça önemsenir. Bu nedenle yeni çıkacak oyunlar bu siteden takip edilir. Son olarak GTA 6 için puan verilmemiş olsa da platformda sayfası oluşturuldu.

GTA 6‘nın Metacritic sayfasına göz attığımızda oyunun Xbox Series X ve PlayStation 5 konsolları üzerinden oynanabileceği bilgisini görüyoruz. Tabii oyunun sayfası yeni açıldığı için bu kısmın şimdilik tamamlanmamış olduğunu söyleyebiliriz. Yani platformlar kısmı değişebilir.

GTA 6 için oluşturulan Metacritic sayfası, oyun için yakın zamanda önemli bir gelişme olacağı anlamına geliyor. Bu noktada GTA 6‘nın yarın (26 Ekim) tanıtılacağına dair çeşitli iddialar var. Zira geçtiğimiz aylarda Rockstar Games çalışanı olduğu söylenen bir kullanıcı bu bilgiyi sosyal medyada paylaştı.

Söz konusu yapım, kısa süre bir sonra başlayacak olan ve pek çok oyunun sahne alacağı Xbox Partner Preview etkinliğinde de tanıtılabilir. Sonuç olarak ortada bir belirsizlik olsa da Metacritic sayfasının oluşturulması, tanıtım için çok bir süre kalmadığı anlamına geliyor.

Güncelleme: GTA 6, bu akşam tanıtılmadı. Fakat önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.