Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP neden aday belirleyemiyor? Cüneyt Özdemir krizi özetledi: “Rant büyük”

Yerel seçimlere 2 ay

Yerel seçimlere 2 ay kalırken CHP Muğla’nın Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Menteşe ilçelerinde ki aday belirsizliği devam ediyor. CHP’nin stratejik öneme sahip yerlerde neden aday belirleyemediğini Cüneyt Özdemir açıkladı. Bu durumu değerlendiren Özdemir, aday belirlemenin neden zorlaştığını “Rant büyük” ifadesiyle açıkladı.

31 Mart yerel seçimlerine iki ay kalırken, CHP’nin Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Menteşe başta olmak üzere Çankaya ve İzmir gibi stratejik öneme sahip yerlerde henüz adayını açıklamamış olması dikkat çekiyor.

Kulislerde bu belediye başkanlıkları için bir iç tartışma yaşandığı belirtilirken, gazeteci Cüneyt Özdemir, CHP’nin özellikle güçlü olduğu bölgelerde neden aday belirleyemediğin anlattı.

“RANT BÜYÜK”
CHP’nin en güçlü olduğu iddia edilen kentlerde aday belirleyememiş olmasını ‘komik’ olan nitelendiren Özdemir, aday belirlemenin neden zorlaştığını “Rant büyük” ifadesiyle açıkladı.

Özdemir, YouTube’daki yayınında şu ifadeleri kullandı;
“Bence komik olan da şu mesela CHP en güçlü olduğu yerlerde aday belirleyemiyor. Çankaya, Bodrum ve İzmir’de hala aday belirleyemiyor. Neden? Oysa en kolay orada belirlemesi gerekmiyor mu? Nedeni şu kardeşim rant büyük, o kadar büyük bir rant var ki o rantı kim yönetecek tartışılan kavga bu yani.”