Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

CHP 3 ilçede eğilim yoklaması yapacak

CHP Parti Meclisi toplantısı

CHP Parti Meclisi toplantısı sonrası Köyceğiz, Yatağan ve Dalaman’da adayları açıklandı. Milas, Ortaca ve Ula ilçelerinde ise adayların eğilim yoklaması ile belirlenmesine karar verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı Zekican Balcı, konuyla igili açıklama yaptı.


Balcı; “Parti Meclisimiz tarafından alınan kararlar neticesinde, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler seçimlerinde;
Dalaman Belediye Başkan adayı Sezer Durmuş, Köyceğiz Belediye Başkan adayı Ali Erdoğan, Yatağan Belediye Başkan adayı Mesut Günay olarak belirlenmiştir. Adaylarımıza yürekten başarılar diliyorum. Medeni cesaretlerini göstererek, partimize ve Muğla’mıza hizmet etmek için görev talep eden tüm aday adayı yol arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum.
Ayrıca Milas, Ortaca ve Ula ilçelerimizde adayımızın eğilim yoklaması ile belirlenmesine karar verilmiştir. Parti Meclisimiz tarafından alınan tüm kararların Muğla’mız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Hiç şüphemiz yok, 31 Mart’ta Muğla’da ve tüm Türkiye’de CHP kazanacak, halk kazanacak ve umut yeniden doğacak” ifadelerine yer verdi.