Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Bodrum’da sanat dolu bir yaz

Dünyanın 19 ülkesinde 90’a

Dünyanın 19 ülkesinde 90’a yakın yolcu salonunda misafirlerini ağırlayan TAV İşletme Hizmetleri, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki lounge deneyimini sanatın ilham veren ve farklı kitleleri buluşturan yaklaşımı ile birleştiriyor. TAV İşletme Hizmetleri, globalde Primeclass yolcu salonlarında sanata yer vererek Türk sanatçıların ve ayrıca lokal sanatçıların dünya çapında tanıtımına da katkı sağlamayı hedefliyor.

Bu vizyon doğrultusunda geçtiğimiz yıl Türkiye’nin önde gelen sanat galerilerinden PİLEVNELİ ile Milas-Bodrum Havalimanı’ndaki Primeclass Lounge’da hayata geçirilen özel iş birliği, bu yıl da devam ediyor. İş birliği kapsamında, PİLEVNELİ sanatçılarından Mehmet & Kazım Akal’ın Bodrum Primeclass Lounge için özel olarak hazırladıkları enstalasyonun yanı sıra, TAV Passport sponsorluğunda sanatçıların PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resmi de yaz boyunca sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sanatçıların PİLEVNELİ Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek “Sanatçı Konuşması” ve sergi turu etkinlikleri de bu iş birliği kapsamında temmuz ayı boyunca düzenlenecek.

Dünyanın 19 ülkesinde 90’a yakın yolcu salonu bulunan TAV İşletme Hizmetleri, deneyim kürasyonu odaklı hizmet yaklaşımını; sanat, gastronomi, eğlence ve sürdürülebilirlik temaları ile zenginleştirerek misafirlerinin seyahat deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki lounge deneyimini sanatın ilham veren ve farklı kitleleri buluşturan yaklaşımı ile birleştiren TAV İşletme Hizmetleri, globalde Primeclass yolcu salonlarında sanata yer vererek Türk ve lokal sanatçıların dünya çapında tanıtımına da katkı sağlamayı hedefliyor. Bu kapsamda, TAV Passport üyelik programı sponsorluğunda geçen yıl Türkiye’nin önde gelen sanat galerileri arasında yer alan PİLEVNELİ ile başlattığı iş birliğini bu yıl da sürdürerek misafirlerini sanat ile buluşturuyor. Bu yılki program kapsamında, Milas Bodrum Havalimanı’nda yer alan Primeclass Lounge, PİLEVNELİ’nin değerli sanatçılarından Mehmet & Kazım ikilisinin alana özel tasarladıkları enstalasyon ile sezon boyunca sanatseverleri ağırlayacak. TAV Passport, bu iş birliği ile ayrıca Mehmet & Kazım’ın PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orijinal duvar resminin de sponsorluğunu üstleniyor.

Geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi, PİLEVNELİ Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek olan ve Sanatçı Konuşması ile sergi turları bu yıl da TAV Passport sponsorluğu kapsamında gerçekleşecek. Sanatseverler, temmuz ayı boyunca düzenlenecek sergi turlarına katılarak rehberler eşliğinde galeriyi gezme imkanına sahip olacaklar.

TAV İşletme Hizmetleri Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CSMO) Aylin Alpay, ikinci kez hayata geçen bu iş birliğine dair; “TAV İşletme Hizmetleri olarak uçtan uca farklılaştırılmış ve kişiselleştirilmiş seyahat deneyimini faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde sanatın ilham veren ve kitleleri birleştiren gücü ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, bu yaz da PİLEVNELİ iş birliği ile Bodrum Primeclass Lounge’umuzu sanatla taçlandırıyoruz. TAV Passport üyelik programımız ile ayrıca değerli sanatçılar Mehmet & Kazım’ın PİLEVNELİ Yalıkavak’taki orjinal duvar resminin de sponsorluğunu üstleniyoruz ve üyelerimize Sanatçı Konuşması ve özel sergi turları sunuyoruz. Primeclass Lounge’larımızı globalde belli dönemlerde birer sanat galerisine dönüştürerek misafirlerimize ilham verici, farklı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Türk ve lokal sanatçıların dünya çapında tanınırlığını artırmaya katkı sağlamayı da hedeflediğimiz bu çalışmalarımızı, sanat alanının önde gelen prestijli kurumları ile birlikte kurgulamaya önem veriyoruz. Bu çerçevede PİLEVNELİ ile bu yıl daha da geliştirerek sürdürdüğümüz özel iş birliğimizden büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi. 

PİLEVNELİ Galeri Kurucu Direktörü Murat Pilevneli ise; “Mekandaki enstalasyon, Bodrum Primeclass Lounge alanına eklenerek mekâna derinlik ve estetik bir boyut kazandırıyor. Havalimanı bir geçiş noktası… Binlerce insanın geçtiği bu alanda sanatın, lounge misafirleri için rahatlatıcı ve ilham verici bir ortam oluşturmasını hedefliyoruz. Sanatı sadece dekoratif bir unsur olmaktan çıkarıp yaşam alanının ta kendisine dönüştürmek, insanları sanatla daha derin bir bağ kurmaya teşvik ediyor. Bu projede sanatseverlere, sanatı galeri duvarlarında izlemenin ötesinde, günlük hayatlarının içinde buluşturup deneyimleyebilecekleri bir alan sunuyoruz ve sanatı yaşamalarına olanak tanıyoruz. Bu tür alanlar, insanlar arasında bağ kurmayı teşvik eder ve sohbetleri zenginleştirirken mekânın atmosferini de davetkar hale getirir” dedi.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı, tarihi ve kültürel zenginliğiyle Akdeniz’in başlıca turizm destinasyonları içinde özel bir yere sahip olan Bodrum yarımadasını dünyaya bağlıyor. Milas-Bodrum Havalimanı bu yılın ilk beş ayında, önceki yıla göre yüzde 15 artışla toplam 935 bin yolcuya hizmet sundu.

Pilevneli Yalıkavak Hakkında: Bodrum’da kapılarını açan PİLEVNELİ Yalıkavak, 1500 metre kare kapalı alan, 5000 metrekare açık alandan oluşan 6,5 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. 2 kotunda galeri alanları bulunan mekânda; sergi alanları dışında Ritmo Zeytino; şef Cenk Debensason’un mevsimsel tatları sunduğu restoranı ve havuz kenarında yer alan müzik, gün batımı, ve lezzetli atıştırmalıkların tadının çıkarılabileceği barı ile yer alıyor.