Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Başkan Kıyanç Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi

MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünün düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğinde, BAL 5. Grup Şampiyonu Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç AKM’de öğrencilerle buluştu.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünün düzenlediği Kariyer Günleri etkinliğinde Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup şampiyonu olan ve gelecek sezon profesyonel 3. Lig’de mücadele edecek Muğlaspor’un Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç öğrencilerle bir araya geldi.

MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk olarak Menaf Kıyanç’ın özgeçmişi okundu.

Daha sonra Prof. Dr. T. Osman Mutlu moderatörlüğünde öğrencilere seslenen Başkan Kıyanç, göreve geldiği andan itibaren geçirdiği süreci anlattı.
Başarıya ulaşmak için çok çalıştıklarını ve bu şehrin birlik olduğunu anlatan Kıyanç, Muğlaspor Kulübünün hedefinin 2. lig olduğunu belirtti.
Başarı öyküsünü aktaran Başkan Menaf Kıyanç, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı.
Etkinliğin sonunda Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç ve yönetimi tarafından, soru soran öğrencilere Muğlaspor forması ve atkısı hediye edildi.
MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Saygın ve Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hakan Ünal ise Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç’a plaket ve çiçek takdim etti.
Son olarak öğrencilere seslenen MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Saygın, “Kariyer Günleri kapsamında hem alanında çok iyi hem de karakterli bireyleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Onlardan bir tanesi Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf başkanımızdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.