• Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
Aras’ın, mahalle ziyaret ve incelemelere sürüyor
45 okunma

Aras’ın, mahalle ziyaret ve incelemelere sürüyor

ABONE OL
Ekim 31, 2021 18:30
Aras’ın, mahalle ziyaret ve incelemelere sürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Güvercinlik’den başladığı geniş kapsamlı mahalle ziyaretlerine Çırkan Mahallesi’nde devam etti.

Başkan Aras’ın, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle Çırkan Mahallesi’ne yaptığı ziyarette Mahalle Muhtarı Coşkun Ünlü de kendilerine eşlik ederek, mahallenin eksik ve yapılması gerekenleri hakkında başkan Aras’a bilgi verdi. Mahalle genelinde yaklaşık 4 saat dolaşan başkan Aras, esnaf ve vatandaşların da taleplerini yerinde dinledi. Mahalle genelinde zarar gören yollar, kaldırımlar, bakım ve onarım gerektiren alanlar ile ilgili çalışmaların başlaması için ilgili birim müdürlerine talimat veren Başkan Aras, Belediye ait mülklerde de kreş, kültür merkezi, çocuk parkları, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi  mahallenin ihtiyaçlarına yönelik projelerin çalışılmasını istedi.

Güvercinlik’deki çalışmaların çoğu tamamlandı

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın, Güvercinlik Mahallesi’nden başlattığı geniş kapsamlı mahalle ziyareti sonrası, belediye ekipleri mahalle genelinde bir çok çalışma yaptı.

Güvercinlik Mahalle Muhtarı Günay Şafak’ın da eşlik ettiği ziyaretin ardından başkan Aras’ın 20 Haziran’a kadar bitirilmesi talimatıyla başlayan çalışmalarda; yeni pazaryeri başta olmak üzere 1180 metrekare bordür döşemesi, halk plajının bakıma alınarak hizmete hazır hale getirilmesi, sahilin belirli noktalarında aşırı kayalık olan bölgelere mıcır dökümü, sahil şeridi ve buraya çıkan sokaklardaki ışıklandırma sistemlerinin bakım ve onarımı, mahalle genelindeki çöp konteynırlarının bakımı, yenilenmesi gerekenlerinin yenilenmesi ve basit tamiratlar olmak üzere bir çok çalışma yapıldı.

Güvercinlik genelinde yapılacak yol bakım ve yenileme çalışmalarının ise belirlenen plan doğrultusunda hazırlıklarının sürdüğü bildirildi.

Haber: Selahattin Birgili

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP