Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti’de gözler 7 Ocak’a çevrildi

AK Parti’de 31 Mart

AK Parti’de 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak belediye başkan adaylarının bir kısmı 7 Ocak Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde açıklanacak. Recep Tayyip Erdoğan; “Bizim yapacağımız açıklamalar A’dan Z’ye sürprizdir” dedi.

AK Parti’nin merakla beklenen 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak belediye başkan adaylarının bir kısmı, 7 Ocak Pazar günü İstanbul Haliç Kongre Merkezinde açıklanacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün yapımı tamamlanan yeni AK Parti Konferans Salonu’nda incelemelerde bulunup, genel başkan yardımcılarından bilgi aldı. Buradan ayrılıp AK Parti Genel Merkezi’ne geçerken basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, partisinin İstanbul adayını Pazar günü açıklayacaklarını söyledi.

AK Parti’nin, Ankara, İstanbul başta olmak üzere bazı büyükşehir belediye başkan adaylarını netleştirdiği ortaya çıktı. Aralarında büyükşehirlerin de olduğu 30 ilde ise yeniden anket çalışması yapılacak.

Merakla beklenen belediye başkan adaylarının 40’a yakını Pazar günü açıklanacak. Aralarında İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ gibi 14 büyükşehirin belediye başkan adayı da kamuoyu ile paylaşılacak. Netleşen yerler arasında Ankara ve Antalya da bulunuyor.
Muğla adayının açıklanması da bekleniyor.

“A’DAN Z’YE SÜRPRİZ”
Ankara adayını da Ankara’ya bıraktıklarını ifade eden Erdoğan, “Bizim yapacağımız açıklamalar A’dan Z’ye hem sürprizdir hem de inşallah partimizin yerel yönetim seçimlerindeki kazanma azminin ifadesi olacak” dedi.
Erdoğan, seçim beyannamesini de yeni konferans salonunda açıklayacaklarını belirtti.