Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti MBB Başkan Adayı Aydın Ayaydın;“Denize kıyı Marmaris’e, denizi tekrar getireceğim”

AK Parti Muğla Büyükşehir

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, seçim çalışmalarına Marmaris’de devam ediyor. CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ü de hedef alan açıklamalarda bulunan Ayaydın; “Denize kıyı Marmaris’e, denizi tekrar getireceğim” dedi.

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, Muğla’nın ilçelerinde seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Bugün Marmaris’te AK Parti ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Ayaydın şu açıklamayı yaptı;

“Bugün Marmaris’teyim. İlçe teşkilatımızla kenetlendik. Onlara söz verdim. Marmaris’e denizi tekrar getireceğim. Öncelikle balçık olan yerler temizlenecek. Halkın rahat ve güvenle gireceği halk plajları yapacağım. Bunlar yapılıp kaderine de bırakılmayacak. Elimiz hep üzerinde olacak. Uygun fiyatlı olacak. Eğer imkanları yetersiz kalırsa destekleyeceğiz, sübvanse edeceğiz. Kalite standartının düşmesine asla izin vermeyeceğiz. Vatandaşımız çoluk çocuğuyla gönül rahatlığıyla bu plajlara girip gün boyu ayrılmak istemeyecek.
Bunlar yapılamayacak şeyler değil. Ama kendi partisinden olan belediye ile bile kavga eden yöneticiler olunca maalesef sonuç böyle oluyor.”