Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

AK Parti MBB Başkan Adayı Ayaydın; “20 yılda yapılmayanı 5 yıla sığdırmaya gayret edeceğim”

AK Parti Muğla Büyükşehir

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Aydın Ayaydın, seçim çalışmalarına start verdi. Ayaydın çalışmaları kapsamında bugün önce AK Parti İl Başkanlığı’na daha sonra MHP İl Başkanlığı’na ziyaretlerde bulundu.

Aydın Ayaydın’ın ziyaretine; AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, MKYK Üyesi Yelda Erol Gökcan, Belediye Başkanları Mustafa Toksöz, Mehmet Demir, Özay Türkler, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkankanları, Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Algan ve İl ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ayaydın, AK Parti İl Başkanlığı’nda seçim süreci ve projeleri ile ilgili açıklamalarda bunundu.

“BEN BİR MUĞLALIYIM, BUNU BİLMENİZİ İSTERİM”

Aydın Ayaydın burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Bizim bu göreve talip olduğumuza ve bu görevi üstlendiğimize Muğla ile ilgili Muğla’nın sorunlarını ve bu sorunları nasıl aşacağımızla ilgili elbette çalışmamız olmuştur ve çalışmamız halen devam etmektedir. Bir ekibimiz var, 15 kişilik bir ekip kurduk. Bu ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. 1999 yılından beri Muğla’nın Bodrum ilçesinde oturuyorum. İlk yıllarım sadece yaz aylarında 6 ay kalıyordum ama son 10 yıldır yaz kış Bodrum’da oturuyorum, evim orada ve ben kendimi Muğlalı olarak görüyorum. Ben bir Muğlalıyım bunu bilmenizi isterim.”

“MUĞLA UZUN YILLARDAN BERİ HİZMETE SUSAMIŞ BİR İLİMİZ”
Ayaydın açıklamasına şöyle devam etti; “Belediye Başkanı seçildiğim takdirde, geceli gündüzlü hiç bir ayrım yapmaksızın, hiç bir siyasi partinin ilçe belediye başkanları ayrımı yapmaksızın bana oy vermiş olsun, vermemiş olsun ben Muğla halkının hizmetinde olacağım. Onlar için ne gerekiyorsa yapmaya gayret edeceğim. Muğla uzun yıllardan beri hizmete susamış bir ilimizdir, hak ettiği yeri ne yazık ki bugüne kadar alamamıştır. Ben kimseyi eleştirmek istemiyorum sadece yapacaklarımı söylerim. Bu göreve ben seçilirsem neler yapacağım, neleri eksik görüyorsam onları nasıl çözeceğim, onları sizlerle paylaşacağız. Seçim sürecinde göreceksiniz ki ben herkese eşit mesafede olacağım. Benim bütün çalışmalarım sadece Muğla halkının refahını, yaşam kalitesini yükseltecek projeleri hayata geçirmek istiyorum. Bugün bir dünya kenti olan turizmi bir marka olması gerek Muğla ne yazık ki hak ettiği noktada değildir.

“20 yılda yapılmayanı 5 yıla sığdırmaya gayret edeceğim”

Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni sizlerle birlikte kol kola girerek, girmediğimiz hiç bir ev kalmayacak. Ben emin olun ki, köylerimiz dahil olmak üzere her eve gireceğim, herkesin elini sıkacağım, herkesten görev talep edeceğim, oy isteyeceğim. Ben de 31 Mart’tan sonra Muğla’lılar için elimden gelen bütün gayreti göstereceğim. Muğla için 20 yılda yapılmayanı, 5 yıla sığdırmaya gayret edeceğim.”

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın, daha sonra MHP İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.