DOLAR 9,61531.08%
EURO 11,23671.02%
ALTIN 553,381,55
BITCOIN 5861820,06%
Muğla
11°

AÇIK

15:49

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

  • Hamburger Menü 1
  • Hamburger Menü 2
  • Hamburger Menü 3
  • Hamburger Menü 4
  • Hamburger Menü 5
  • Hamburger Menü 6
  • Hamburger Menü 7
blank
blank
Adem Zeybekoğlu’ndan , Kadem Mete’ye sert cevap: “ AK PARTİ’NİN ORTAÇAĞ KAFASI”
220 okunma

Adem Zeybekoğlu’ndan , Kadem Mete’ye sert cevap: “ AK PARTİ’NİN ORTAÇAĞ KAFASI”

ABONE OL
Ekim 13, 2021 15:21
Adem Zeybekoğlu’ndan , Kadem Mete’ye sert cevap: “ AK PARTİ’NİN ORTAÇAĞ KAFASI”
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin, geçtiğimiz günlerde açılan Turgutreis Öğrenci Yurdu’na Büyükşehir Belediyesi’nin su bağlantısını yapmadığı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün hakkında , “Vidanjörler kentinin belediye başkanı” benzetmesine, CHP Muğla İL Başkanı Adem Zeybekoğlu’ndan çok sert tepki geldi.

Zeybekoğlu; “ AK Parti’nin ortaçağ kafası ile 21. yüzyıl Türkiye’sine hiç yakışmadığı bir gerçekse, bu il başkanının bu partiye çok yakıştığı da bir o kadar gerçek. Muğla yanarken bir helikopter dahi kaldıramayan, ormanların yanmasına sebep olan, salgında 5 maskeyi  dağıtamayan AKP, Türkiye Cumhuriyeti’ne hiç yakışmıyor ama Kadem Mete bu partiye gerçekten çok yakışıyor.Artık yeter. Erken seçim değil derhal seçim istiyoruz ve bu zihniyeti geldikleri gibi göndereceğiz.” Dedi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin, Turgutreis Öğrenci Yurduna Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin su bağlantısını yapmadığı gerekçesiyle yurdun açılışının geciktiği yönündeki iddiaları ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün hakkında “vidanjörler kentinin belediye başkanı “ şeklindeki benzetmesine, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu’ndan çok sert tepki geldi.

Zeybekoğlu, AK Parti’nin ortaçağ kafasının 21. Yüzyıl Türkiye’sine hiç yakışmadığını söyledi.

“Zeybekoğlu; Arap kralı öldüğünde milli yas ilan eden, Muğla yanarken bir helikopter dahi kaldıramayan, ormanların yanmasına sebep olan, salgında 5 maskeyi  dağıtamayan AKP, Türkiye Cumhuriyeti’ne hiç yakışmıyor ama Kadem Mete bu partiye gerçekten çok yakışıyor.” Dedi.
Zeybekoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sürekli kandırılan, milletine verdiği sözleri tutmayan, yandaşlarını zengin, vatandaşlarını da zam şampiyonu yapan, AKP’nin, orta çağ kafası ile 21.yüzyıl Türkiye’sine hiç yakışmadığı nasıl bir gerçekse,  bu il başkanının, bu partiye gerçekten çok yakıştığı da bir o kadar gerçek.

Kurduğu cümlelerde kırdığı potlarla ünlü AKP’nin İl Başkanı, vatandaşlarımızın oyları ile seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı’mız hakkında yakışıksız, kendi seviyesine yakışan açıklamalar yapmış. Her yaptığını eline yüzüne bulaştıran, yurtlarla ilgili beceriksizliğini de Büyükşehir Belediye’mize  ihale etmeye çalışan iktidar partisinin il başkanına cevap vermek zul gelse de bu satırları iyi okumasını tavsiye ediyorum.
CHP’li Belediyelerin önüne sürekli bürokratik engeller çıkartıp, CHP’li Belediyeleri işlevsiz duruma getirmeye çalışan bir iktidarın temsilcilerinin, her türlü engellemeye rağmen bahane üretmeyip hizmet üreten Belediye Başkanlarımıza karşı eleştiri yapmaya ne hakları ne de hadleri vardır.
Şimdi çıkıp güya halkçılık yapmaya çalışanların, halkın çıkarlarını ne kadar düşündüklerini görmek için mecliste reddettikleri kanun tekliflerine bir göz atmak yeterlidir.
İktidarda oldukları 20 yılda, satılmadık fabrika, banka bırakmayan, dış borcu katlayan, sürekli kandırılan, beraber yürüdükleri ile birlikte Türkiye’yi karanlığa sürükleyen, açılım adı altında terör örgütü üyelerini tanık, kahraman askerlerimizi de sanık yapan, askerimizin başına çuval geçirilmesine seyirci kalan, Süleyman Şah türbesini koruyamayan, doları zirveye çıkaran, ekonomiyi damada emanet ederek, bugünleri yaşamamıza sebep olan ve ekonomiyi batıran, sürekli doğalgaz bulan ama ne hikmetse sürekli de doğalgaza zam yapan, Türkiye Cumhuriyeti ibaresini, andımızı kaldıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’e hakaret edenleri ziyaret eden ve üst makamlara getiren, Milli Mücadele döneminde işgalcilerle işbirliği yapanları törenlerle anan, şehitlerimiz olduğu gün değil de Arap kralı öldüğünde milli yas ilan eden, Muğla yanarken bir helikopter dahi kaldıramayan, ormanların yanmasına sebep olan, salgında 5 maskeyi  dağıtamayan AKP, Türkiye Cumhuriyeti’ne hiç yakışmıyor ama Kadem Mete bu partiye gerçekten çok yakışıyor.
Ben bu açıklamayı yazarken Dolar 9 TL’yi geçmişti. Artık yeter. Erken seçim değil derhal seçim istiyoruz ve bu zihniyeti geldikleri gibi göndereceğiz.”

Haber: Esma Turan

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP