Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

8.Uluslararası Bodrum Caz Festivali’yle Caz Günleri Başlıyor

Uluslararası Bodrum Caz Festivali’ne

Uluslararası Bodrum Caz Festivali’ne verdiği destekleriyle müzik severleri ağırlayacak olan Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 4 Haziran ve 13 Haziran’da caz konserlerine ev sahipliği yapacak. Caz severlerin bir araya geleceği keyifli konserlerde birbirinden değerli müzisyenler sahne olacaklar.

4 Haziran, saat 20:30’da düzenlenecek olan ilk konser; Muğla Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın performansı ile başlayacak. Baş Kemancı; İrem Kırbay feat. Didem Kasal Esentürk sahnede yer alacaklar. Müzik severler Muğla türkülerini caz yorumlarıyla dinleme fırsatı yakalayacaklar. Konser; 21:00’da Doruk Çebi “Orchestral” Trio feat. Muğla Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile devam edecek. Caz dolu bu keyifli anlar Midtown Metreküp teras sahnede yer alacak.
13 Haziran, saat 20:00’da Randy Esen ve Güç Başar Gülle’nin öğrencisi, genç caz vokalisti Esra Gürçay, 2022 yılında kurduğu grubu ile ilk defa Bodrum Caz Festivali kapsamında sahne alacak. Grup, repertuvarında geleneksel ve modern caz standartlarının yanında, jazz-fusion, funk ve neo-soul gibi türlere ve orijinal bestelere de yer veriyor olacak. Saat 21:00’da ise; Türkiye’de caz müziğin öncü isimlerinden olan gitarist Önder Focan bu kez son dönemlerde birlikte çaldıkları yeni neslin en beğenilen ve talep gören caz müzisyenlerinden basçı Enver Muhamedi ve davulcu Burak Cihangirli ile caz severlerle buluşacak. Sahnede Önder Focan Trio’ya 19. Nardis Genç Caz Vokal Yarışması’nda ödül alan Güneş Cengiz eşlik ediyor olacak. Müzikseverler Metreküp Teras sahnede düzenlenecek konserde caz dolu dakikalar yaşayacaklar.

Metreküp teras sahnede düzenlenecek olan konserler için biletinial etkinlik sayfasından ve etkinlik kapısından bilet alınabilecek.

Midtown misafirleri bu keyifli konserler öncesinde; 2 Haziran’da Midtown Rotunda alanında Tahsin Ünüvar, Hakan Behlil ve Umut Deniz’in trio performansını dinleyebilecekler. 16:00’da başlayacak olan performansta müzik severler caz performansı eşliğinde keyifli vakit geçirecekler.