Reklam
Reklam

Şurada ne kaldıki !

Kazım Tokuç
Kazım Tokuç
  • 14.03.2019
  • 135 kez okundu

Seçimlere 17 gün kaldı . Belediye başkan adayları gibi seçmenlerde gün sayıyor . Muğla büyükşehir belediye başkan adayları artık son kozlarını oynuyorlar. CHP banko cepte gördüğü Muğla büyükşehir belediye başkanlığı seçiminin zora girdiğini anlayan Genel Başkan Kılıçdaroğlu Muğla’ya gelmeyeceği açıklanmasına rağmen program değişikliği yaparak Dalman,Fethiye, Marmaris ve Bodrum ilçelerinde mitingler yaptı ,Bodrum’da Otogar temelini attı. Kılıçdaroğlu Fethiye dışında umduğunu bulamadı ve Bodrum’da şoförlerin tepkisiyle karşılaştı . CHP’nin Muğla Büyükşehir adayı Osman Gürün kendisine sahnede refakat ederken, yalnız adam görüntüsü veriyordu sanki. Genel başkan Kılıçdaroğlu partiyi terk eden , başka partilerden aday olan belediye başkanlarını eleştirdi .Partisini terk edenlerin başarılı olamayacaklarını belirtirken, partisine dört dönem hizmet veren başkanlarıda eleştirdi .

Görünen oki adaylara baktığımızda ,Osman Gürün artık Mehmet Nil Hıdır, Behçet Saatcı ve Mehmet Kocadon kadar ilgi görmüyor. Osman Gürün’e en önemli tepkide Marmaris’ten geldi . Osman Gürün’ün Marmaris toplantısına kimse katılmayınca toplantı iptal edildi .
MUĞLA’YA ÜÇ MÜJDE ..
Seçim öncesi Muğla’da güzel şeylerde oluyor. Yatırımlar AK Parti tarafından hayata geçiriliyor. AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökçan , Muğla için çok önemli insan hayatını ilgilendiren yatırımların müjdesini verdi .Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğtim ve araştırma hastanesin’e Anjiyo ünitesi açılırken, ilk anda üç hastaya anjiyo yapıldı. Milletvekilleri Yelda Erol Gökçan, Mehmet Yavuz Demir ,İl başkanı kadem Mete ,Menteşe belediye başkan adayı Gültekin Akça ,İl sağlık müdürü İskender Gencer’den oluşan heyet Anjiyo olan hastaları ziyaret ettiler. Muğla’ya yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Milletvekili Yelda Gökcan , “Hastanemizin eksiklikleri konusunda başta Cumhurbaşkanımızın desteği ve Sağlık bakanımızın oluru ve Muğla milletvekilleri olarak bizlerin girişimi ile Anjiyo ünitesi kısa sürede hizmete girdi. Artık Anjiyo ve açık kalp ameliyatları için vatandaşlarımız il dışına gitmeyecekler. İkinci müjdemiz ise Sağlık bakanlığımızın onayıyla Tüp bebek Merkezi açılması onaylandı . Üçüncü müjdemiz ise günde yaklaşık 15 bin hastaya hizmet veren üniversite hastanemize yürüyen yol ve yürüyen merdivenler yapımı için çalışmalara başlandı “ müjdesini verdi .İnsan sağlığı için güzel yatırımlar bunlar .. Tebrikler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ