Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

Zafer Partili Seyit Yücel ve Metin Ergun arasında “fasulye-cacık” polemeği

İYİ Parti Muğla Milletvekili

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’un, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın, sosyal medya hesabında paylaşımına, “ Fasulye!..” Şeklinde yorum getirmesi polemik başlattı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendi sosyal medya hesabından; Kendi fotoğrafı ile birlikte; “ Hayatımda yaptığım en kötü iş Meral Akşener’le parti kurmak oldu.” Paylaşımı yaptı.
İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Özdağ’ın paylaşımını kopyalıp kendi sosyal medya hasebından, “Fasulye!..”” ibaresi ile paylaştı.

Ergun’un bu paylaşımına ise çok daha sert bir cevap Zafer Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel’den geldi.

Yücel de, Metin Ergun’un paylaşımını alarak kendisine şu ifadelerle cevap verdi: “ Tüm meziyeti insan satmak olan bir öğretim üyesi olarak çapın sebze meyve üzerinden cevap vermeye yetiyorsa anladığın dilden cevap verelim; Fasulye Türk toplumunda nimet olarak bilinir. Cacığın ana malzemesi olmana rağmen senden bir cacık olmayacağını da herkes bilsin Metin’im.”