Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Yine Marmaris, Yine Dere! CHP’li Belediye’den, CHP’li Belediye’ye Gönderme

Muğla’nın Marmaris ilçesinin göbeğinde

Muğla’nın Marmaris ilçesinin göbeğinde bulunan Karadere’nin içinde biriken çöpler her yıl olduğu gibi son günlerde ki yağışlarla yine doldu taştı. Derede biriken çöplerle alakalı CHP’li Marmaris Belediyesi, hedef tahtasına yine CHP’li olan Büyükşehir Belediyesi’ni koydu.

Marmaris’teki derelerin kirliliği Her yıl olduğu gibi bu yılda CHP’li belediyeleri karşı karşıya getiriyor. Son günlerdeki yoğun yağışlarla birlikte çöp ve atıklar Karadere’nin denizle birleştiği noktada birikti.

Derenin içinde biriken çöp ve atıkları temizleyen CHP’li Marmaris Belediyesi, yapılan çalışmayla ilgili olarak belediyeye ait sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve hedefine CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni koydu.
İşte Marmaris Belediyesi’nin o açıklaması;
“Çevreye duyarsız kişilerce atılan atıklar yağışın etkisiyle Karadere’nin denizle birleştiği noktada birikti. Esasında Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluğunda olan deredeki kirliliğe anında müdahale eden temizlik işçilerimiz plastik, poşet, ağaç parçaları gibi atıkları tek tek topladı. Atıkların denize karışmasını engelledi.”