Emniyet Müdüründen Anlamlı Hediye

Muğla Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu , kendisini ziyaret eden şehit babası Mehmet Zeki Sekin ‘e, üzerinde Kahraman Şehit Polis Memuru Fethi Sekin ‘in resminin bulunduğu ve özel olarak mermerden hazırlanmış plaketi takdim etti.

Bilindiği gibi Kahraman Şehit Polis Memuru Fethi Sekin, İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak 2017 yılında, terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda gösterdiği kahramanlıkla çok sayıda insanın hayatını kurtarmıştı. Kahraman Şehit Polis Memuru Fethi Sekin ‘in babası Mehmet Zeki Sekin Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ‘nu makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Dilberoğlu şunları söyledi:Kahraman şehidimiz Fethi Sekin’e Cenab -ı Allah’tan rahmet diliyorum. Kahraman Şehidimiz Fethi Sekin ve tüm şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Şehitlik mertebesine ulaşmış tüm şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyorum. Kahraman şehitlerimizin ailelerinin ve kahraman gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzun bilinmesini isterim.
Şehit babası Mehmet Zeki Sekin ‘e, üzerinde Kahraman Şehit Polis Memuru Fethi Sekin ‘in resminin bulunduğu ve özel olarak mermerden hazırlanmış plaket Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu tarafından takdim edildi.

Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: