Yenigün’den, şoför esnafına destek

Geçtiğimiz Mart ayından bu yana bütün dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi, bütün sektörleri ve toplumun bütün kesimlerini olumsuz etkiliyor.

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de pandemi ile mücadele sürüyor. Bu çerçevede devlet tarafından sektörlere çeşitli desteklemeler de yapılıyor. Pandeminin etkisini en çok hissettirdiği sektörlerden birisi de toplu taşıma ve şoför esnafları.

Yenigün Matbaası ve Gazetesi zor günlerden geçen şoför esnafına anlamlı bir destekte bulunacak. Muğla Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri başta düğün, sünnet davetiyeleri olmak üzere her türlü matbaa baskı işlerini indirimli olarak Yenigün Matbaasında bastırabilecek. Oda üyelerinin sadece odaya kayıtlı olduklarını belirten üye kimliklerini veya belgelerini göstermeleri yeterli olacak.

Konuya ilişkin mutabakata Muğla Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halil Bozyer ve Başkanvekili Arif Özer ile Yenigün Gazetesi ve Matbaası İmtiyaz Sahibi Hilal Nizamoğlu Solmaz arasında varıldı.

Oda Başkanı Halil Bozyer ve Başkanvekili Arif Özer, Yenigün Matbaası ve Gazetesine böylesine anlamlı bir destek kararı aldıkları için teşekkür ederken; “ Pandemiden dolayı toplumumuzun bütün kesimlerinde olduğu gibi şoför esnafımız da zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçten Yenigün’den gelen bu anlamlı destek için şoför esnafımız ve oda üyeleriniz adına teşekkür ederiz.” Dediler.

Haber: Elif Ertan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: