Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam

WhatsApp’a yeni özellik geliyor: Konuşmalarda tarih bazlı arama dönemine geçilecek

Milyonlarca insanın iletişim kurmak

Milyonlarca insanın iletişim kurmak için kullandığı en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’a yeni bir özellik eklenecek. Kullanıcılar WhatsApp Web uygulaması için geliştirilen özellik sayesinde sohbetlerde tek tıkla tarih bazlı aramalar yapılabilecek.

WhatsApp, kullanıcıların belirli bir tarihteki konuşmalarına daha kolay ulaşmalarını sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Tarihe göre mesaj arama özelliği, şu anda WhatsApp Web uygulaması için geliştirilme aşamasında bulunuyor.

WhatsApp, web uygulamasında kullanıcı deneyimini geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Beta programına dahil olan kullanıcılara yeni özellikleri sunuyor. Kullanıcıların mesajlarını hızlı bir şekilde bulmalarını sağlamak için yeni kenar çubuğu ve grup sohbet filtresinin ardından tarihe göre mesaj bulma özelliği getiriliyor.

Yeni özellik ne zaman gelecek?

WhatsApp web uygulamasında kullanıcılar takvim simgesine tıklayarak paneli açıp belli bir tarihte paylaşılan mesajı zahmetsizce bulabilecek. Bu özellik iOS için WhatsApp beta 22.24.0.77 sürümünde mevcut bulunuyor.

Tarihe dayalı arama, geçmiş konuşmalardan belli mesajları almak gerektiğinde çok yararlı bir özellik olarak öne çıkıyor. Mesajı tarihe göre arama özelliğinin WhatsApp web uygulamasına ne zaman geleceği belli değil.