Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

Vali Akbıyık’tan yürekleri ısıtan poz

Muğla Valisi İdris Akbıyık,

Muğla Valisi İdris Akbıyık, Muğla’daki görevine başladığı andan itibaren halkla iç içe. Vali Akbıyık, ilk olarak Perşembe Pazarı’nı ziyaret etmiş, vatandaşlarla ve pazarcı esnafı ile bir araya gelmişti.

Vali Akbıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basına verdiği kahvaltıda; “ Göreve geleli 5 ay oldu. Toplumun her kesimine dokunmaya çalıştık. Tüm ilçelerimizi gezdik. 10 binin üzerinde insanla el sıkıştık.” Demişti.

Vali Akbıyık, insan ve hizmet odaklı görev anlayışı özelliğinin ardından yeni bir özelliği de ortaya çıktı. Vali Akbıyık, insan sevgisinin yanında hayvan sevgisi ile de dikkat çekti.

Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenen ve Muğla’nın ev sahipliği yaptığı Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nın açılışına katılan Vali Akbıyık, şampiyonada mücedele eden sporculardan, Tokat Bölgesi Antrenörlerinden Turan Güldür’ün öğrencileri Şevval-Melek Özdemir kardeşlerin Çin Aslanı cinsi “İcardi” isimli yavru köpeği kucağına alıp sevmesi objektiflere takıldı. Bu kare katılımcıların adeta içini ısıttı ve gülümsetti.