TOÇ-BİR SEN MUĞLA’DA KÖSEOĞLU YENİDEN BAŞKAN

featured
service service

Muğla’da, Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası’nın (TOÇ-BİR SEN) 5’inci Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek aday ile gidilen seçimde mevcut başkan Adem Köseoğlu, yeniden başkan seçildi.

TOÇ-BİR SEN 5’inci Olağan Genel Kurulu, MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi B Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genel Kurula, TOÇ-BİR SEN Genel Başkan Yardımcısı Zekeriya Yazıcı ve Musa Şen, Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Elizan Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, kurum amirleri ile üyeler katıldı.

Divan Başkanlığını TOÇ-BİR SEN Genel Başkan Yardımcısı Musa Şen’in yaptığı kurulda protokol konuşmalarının ardından gündem maddeleri okunarak, seçime gidildi.

Kurulda konuşma yapan mevcut Başkan Adem Köseoğlu, “Seçildiğimiz ilk günden bugüne kadar söylemlerimize sadık kalarak ayrıştırmadan herkesi kucaklayan, herkesin derdiyle dertlenen ve derdine çözüm bulmaya çalışan bir yaklaşımla çalıştık. Muğla’da yetkili sendika olmanın verdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Bizi bölmeye çalışanlara karşı tek yürek olmaya, tek ses ile cevap vermeye devam ettik, devam edeceğiz” dedi.

Tek aday ile gidilen seçimde Başkan Adem Köseoğlu, yeniden başkan seçildi.

Başkan Köseoğlu’nun yönetiminde şu isimler yer aldı: “Selma Erez, Murat Özer, Cankan Arık, Kazım Turgut, Zekeriya Mustafa Aydemir, Mustafa Yeşilkaya.”

”Denetleme kurulu asil üyeleri: “Tandoğan Uysal, Mehmet Özşen, Deniz Yılmaz, Ümmü Yavaş, Kamil Çetin.

”Disiplin kurulu asil üyeleri: “Erdinç Kılıç, Taner Öye, Vedat Kaşkaya, Tolga Kıycı, Alaattin Turp.”

Haber :Esma Turan

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TOÇ-BİR SEN MUĞLA’DA KÖSEOĞLU YENİDEN BAŞKAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!