Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
kule reklam
kule reklam
Header reklam

TAEKWONDO BÜYÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUĞLA’DA BAŞLIYOR

Türkiye Taekwondo Federasyonu 2024

Türkiye Taekwondo Federasyonu 2024 Yılı Faaliyet programında yer alan “Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonası” 17-21 Ocak 2024 tarihleri arasında Menteşe Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonası ile ilgili bilgi veren Türkiye Taekwondo Federasyonu Muğla İl Temsilcisi Uğur Göktaş açıklamasında şunları kaydetti:

“Uluslararası arenalarda ülkemizi başarıyla temsil eden ve Türk sporunun yüzakı olan taekwondo branşımızın ilimizde de çok sevildiği bu anlamda da Taekwondo İl Temsilciliğimiz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün girişim ve özverili çalışmalarıyla ilimize bu dev organizasyonu almış olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Ülkemizin dört bir yanından binlerce sporcu, antrenör ve hakemi 5 gün boyunca ağırlayacağımız şampiyonamız bugün itibariyle salon hazırlığı, tartım işlemleri, toplantılar ile başlamış oldu. Bu anlamda bizlere güvenerek değer veren bu organizasyonun ilimizde gerçekleşmesini sağlayan Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanımız Prof.Dr. Metin Şahin’e, TTF Yönetim Kurulumuza, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Musa Kazım Açıkbaş ve onun şahsında tüm Gençlik Spor Teşkilatınımıza, ilimiz antrenörlerine- hakemlerine destek veren herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Tüm kafilelerimize başarılar dilerken, Muğla halkımızı da bu dev organizasyona davet ediyorum. Muğla’mıza ve ülkemize hayırlı olsun.”