SUSKUNLAR TARAFTAR GRUBU’NDAN NİZAMOĞLU’NA ZİYARET

featured

Suskunlar Taraftar Grubu üyeleri, Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve geçmiş dönemde Muğlaspor Kulüp Başkanlığı yapan Hüseyin Nizamoğlu’nu ziyaret etti.

Yeşil-beyaz renklere gönül veren gençlerden oluşan taraftar grubu ile Hüseyin Nizamoğlu, Muğlaspor ve taraftarların önemi hakkında sohbet ettiler.
Ziyarette konuşan Emirhan Kıbrıslı, Suskunlar 48 tribün liderliği için plan ve projelerinden bahsederek; “Hüseyin Nizamoğlu, gerek Muğlaspor’a gerekse taraftar gruplarına bugüne kadar çok destek verdi ve vermeye de devam ediyor. Amacımız Muğlasporun en iyi yerlere gelmesi. Çünkü Muğlaspor Muğla’nın en büyük değeri. Biz taraftarlar olarak herzaamn Muğlasporumuzun yanındayız ve desteklemeye devam edeceğiz.” Dedi.

Muğlaspor’un, taraftarlarıyla var olduğu ve gençlerin her zaman tribünde yer almalarının önem arz ettiğini belirten Hüseyin Nizamoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, taraftarlara gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti.

SUSKUNLAR TARAFTAR GRUBU’NDAN NİZAMOĞLU’NA ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Muğla Yenigün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!