AK Parti ilçe başkanlıklarına atama

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 7. Olağan Kongre sürecinin Kovıd-19 pandemisi sebebiyle henüz belirlenemeyen bir tarihe ertelendiğine dikkati çekerek, çalışmaların devam edebilmesi ve sürecin sağlık işlemesi için genel merkez teşkilat başkanlığı tarafından Datça ilçe Başkanlığı görevine Fatih Keleş, Fethiye İlçe Başkanlığı görevine Turgay Öztürk, Menteşe ilçe Başkanlığı görevine Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı görevine de Mehmet İlhan’ın atandığını bildirdi.

Mete, yaptığı yazılı açıkmada, Datça, Fethiye, Menteşe ve Köyceğiz ilçe başkanlarının AK Parti’nin 7. Olağan Kongre sürecinde yeniden aday olmayacaklarını daha önce ifade ettiklerini hatırlattı.

Bu çerçevede söz konusu ilçe başkanlığı mülakatlarının Genel Merkezde gerçekleştiğini belirten Mete, “Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in olurlarıyla Datça ilçe Başkanlığı için Fatih Keleş, Fethiye İlçe Başkanlığı için Turgay Öztürk, Menteşe ilçe Başkanlığı için Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı için Mehmet İlhan isimlerinin 7. Olağan Kongrede aday gösterilmelerine karar verilmişti. Fakat Ülkemizde ve Dünya’da baş gösteren Covıd-19 Pandemisi sebebiyle kongre sürecimiz henüz belirlenemeyen bir tarihe ertelenmiştir. Çalışmalarımızın devam edebilmesi, sürecin daha sağlıklı ilerlemesi amacıyla isimleri gecen adaylarımızın ataması Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın onayıyla gerçekleşmiştir. Buna göre Datça ilçe Başkanlığı görevine Fatih Keleş, Fethiye İlçe Başkanlığı görevine Turgay Öztürk, Menteşe ilçe Başkanlığı görevine Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı görevine Mehmet İlhan atanmıştır. Atanan ilçe başkanlarımız mevcut ilçe yönetimlerimizle görevlerine devam edeceklerdir.” diye ifade etti.

Atamaların AK Parti’ye, ilçelere ve Muğla’ya hayırlar getirmesini dileyen Mete, sözlerini şöyle sonlandırdı:

“Bu zamana kadar büyük bir özveri, sabır ve samimiyetle görevlerini ifa eden kıymetli dava arkadaşlarımız, Sayın Tamer Topal’a, Sayın Mehmet Cennet’e Sayın İbrahim Ölemez’e ,Sayın Bekir Eser’ teşekkür ediyorum.”

HABER MERKEZİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Muğla Yenigün Gazetesi

BEDAVA
İNCELE